Znamení v podobě snů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.04.18 20:04
znamení v podobě snů?

Ahoj holky, vyzná se tu některá ve snech? Je to pár dní, co se mi zdálo, jak se pořád s někým hádám a pak jsme se i poprali. Byl to vždy jiný člověk a jiné prostředí, ale princip zůstává. Možná 3,4 sny o tom samém.
Pak se mi zdálo i o nezastavitelném průjmu. Jsou to takové sny u kterých jsem měla prazvláštní pocity a zajímá mě, o čem by mohly vypovídat. Na takové ty internetové snáře moc nedbám a není to moc objasněné. :nevim: Děkuju :mavam:

Reklama

Reakce:

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 03.04.18 20:51

Ahoj. No. Podle meho aby měl sen nějakou hodnotu tak si myslím že se musí opakovat neustále dokola. A sama musíš přijít na to co to znamená. Mě to trvá i roky nez na to prijdu, ale když to pojmenuji, tak ten sen zmizí.
Teď se mi hodně zda o tom že jsem mezi hodně lidma. Tezko mi poradís co to může znamenat však.
Neznám Tvoje životní zkušenosti, životní situaci, rozpolozeni atd atd atd… :nevim:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama