Karmická čísla v datu narození

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JaniceB
Extra třída :D 13112 příspěvků 9 inzerátů 30.03.18 19:51
Karmická čísla v datu narození

Holky je tu někdo, kdo rozumí numerologii a dokázal by mi vysvětlit výskyt karmických čísel v datu narození? Mám naplánovaný císařský řez na 11.4.2018 a co jsem načetla, tak to vůbec není dobré datum…je tu někdo, kdo tomu opravdu rozumí?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4963 příspěvků 30.03.18 19:59

Buď v klidu. Já mám v datu narození tři karmická čísla ze čtyř možných a žiju celkem šťastný a spokojený život. Neříkám, že se občas nedívám na nebe a neříkám - A za co mám jako tohle? - ale jsem v pohodě. Počítají se se čtyřky a osmičky v součtech den, měsíc a rok. Ty máš v plánovaném datu dvě karmická čísla. Posuň to na 12.4 a budeš tam mít jen jedno.

JaniceB
Extra třída :D 13112 příspěvků 9 inzerátů 30.03.18 20:03

@Janli No ja nekde nacetla, ze karmicka je i dvojka, 11, 7 a 29. A ze musis scitat den, mesic a rok kazde zvlast…to pak je tady 2-4-2 a vysledek jeste ke vsemu 8. Takze vsechny 4 cisla zatizena…Nemuzu to prave posunout…to nejde. Maximalne, ze by se mimco rozhodlo samo na svet driv… :zed: :zed: :zed:

JaniceB
Extra třída :D 13112 příspěvků 9 inzerátů 30.03.18 20:06

@Janli Jako je to blbej priklad, ale pripomina mi to narozeni Bartosove…ta mela taky uplne vsechna cisla spatne…spoustu dalsich smutnych osudu jsem nasla, pokud byla zatizena uplne vsechna cisla… :zed:

Janli
Závislačka 4963 příspěvků 30.03.18 20:10

Prosím tě, neřeš to! Stejně se v každé knize píše něco jiného. Já studovala jen 4 a 8 a při mém datu narození bych měla být už dávno na psychiatrii a můj život by měl být v troskách. Stejně je to o tom, jak se kdo s životem popere. Nauč dítě samostatnosti a zodpovědnosti za vlastní život a uděláš líp, než řešit datum narození.

cecetka
Kelišová 7143 příspěvků 30.03.18 20:10

A k cemu to je??? :nevim:

Janli
Závislačka 4963 příspěvků 30.03.18 20:10
@JaniceB píše:
@Janli Jako je to blbej priklad, ale pripomina mi to narozeni Bartosove…ta mela taky uplne vsechna cisla spatne…spoustu dalsich smutnych osudu jsem nasla, pokud byla zatizena uplne vsechna cisla… :zed:

Haha, to je super příklad. Máme stejné datum narození :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Fíková
Kelišová 5246 příspěvků 30.03.18 20:10
@JaniceB píše:
@Janli No ja nekde nacetla, ze karmicka je i dvojka, 11, 7 a 29. A ze musis scitat den, mesic a rok kazde zvlast…to pak je tady 2-4-2 a vysledek jeste ke vsemu 8. Takze vsechny 4 cisla zatizena…Nemuzu to prave posunout…to nejde. Maximalne, ze by se mimco rozhodlo samo na svet driv… :zed: :zed: :zed:

To je potom dost těžký tam žádné karmické číslo nenajít. :mrgreen: Promiň, ale řešíš kraviny.

JaniceB
Extra třída :D 13112 příspěvků 9 inzerátů 30.03.18 20:22

@Janli :) No tak jasny, ze to je i o vychove, mentalnich schopnostech toho ktereho jedince atd…nelze vsechno shazovat jen a pouze na cisla a horoskopy…to zas nejsem blazen.

@Fíková Tak ono neexistuje skoro nikdo, kdo by nemel vubec zadne…ale takove extremy, aby byly uplne vsechny spatne, tech take tolik neni…

Fíková
Kelišová 5246 příspěvků 30.03.18 20:33
@JaniceB píše:
@Janli :) No tak jasny, ze to je i o vychove, mentalnich schopnostech toho ktereho jedince atd…nelze vsechno shazovat jen a pouze na cisla a horoskopy…to zas nejsem blazen.@Fíková Tak ono neexistuje skoro nikdo, kdo by nemel vubec zadne…ale takove extremy, aby byly uplne vsechny spatne, tech take tolik neni…

Tak jsem si to teda spočítala a řadím se k těm šťastlivcům, kteří žádné karmické číslo v datu nemají. :D Představ si, že můj život vůbec není zaplaven sluncem, duhou a jednorožci. ;) Mě by zajímalo, jak by mohla čísla, která si lidé sami vymysleli a určili, jakýmkoli způsobem ovlivňovat něčí život. Těš se na miminko a fakt to neřeš. :)

JaniceB
Extra třída :D 13112 příspěvků 9 inzerátů 30.03.18 20:44

@Fíková Tak ja zas rikam, ze nic v zivote neni nahoda…takze na druhou stranu, proc by cisla vliv mit nemohla…A jas­ny…nikde neni napsane, ze pokud nemas karmickou zatez z minulosti, ze bude vsechno jen ruzove. Zivot je porad jen zivot…akorat z okoli mam vypozorovane, ze kdo ma navic tu zatez, prochazi si opravdu s*ackami…Neza­kladala jsem diskusi, abych se o necem hadala…spis me zajimal nazor lidi, kteri se tim pripadne zabyvaji…

JaniceB
Extra třída :D 13112 příspěvků 9 inzerátů 30.03.18 20:48

@Fíková No a nemas 2,4,7,8,11 kdyz sectes celej datum svyho narozeni? To, ze nemas nic v datu jako takovem neznamena, ze nemas ve vysledku…muzes mit jen to jedno /jako ja/ to nekdy staci:)))))))

Fíková
Kelišová 5246 příspěvků 30.03.18 20:55
@JaniceB píše:
@Fíková No a nemas 2,4,7,8,11 kdyz sectes celej datum svyho narozeni? To, ze nemas nic v dati jako takovem neznamena, ze nemas ve vysledku…muzes mit jen to jedno /jako ja/ to nekdy staci:)))))))

Ne, nemám, jestli to teda nepočítám blbě, nemám praxi. :D Hádat se nechci, akorát to prostě považuju za úplně iracionální plašení a přidělávání si starostí před porodem.

Procházející
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 30.03.18 21:01

Ty nechápeš jednu základní věc, nevybíráš si ty, vybírá si dítě! Vybere si čas, místo a rodinu. A když mu nezkazíš život ty jako maminka, zvládne to dítě samo. 8) :lol:

Seš vyděšená? Vítej v rodičovství, vyděšená budeš už celý život! :P

JaniceB
Extra třída :D 13112 příspěvků 9 inzerátů 30.03.18 21:02

@Procházející No a to si urcite vybira dite…kdyz se narodi cisarem ze zdravotnich duvodu na strane matky… :roll: U dvou predchozich deti jsem bohuzel datum narozeni take vybirala ja…z moznosti, ktere byly… :roll:

Byt vydesena a mit obavy jsou dve zcela odlisne veci… :roll: A ne - vydesena nejsem…takze asi nejsem matka - rodic.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama