Reklama

Živý sen - minulý život?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ellie94
Kecalka 252 příspěvků 06.04.18 20:22
Zivy sen - minulý život?

Zdravím. Mívám občas podivný sen. Je velmi živý a vždy se probudím a nemohu z toho spát. Naposledy se mi ten sen zdál před několika dny. Až když jsem se z něj probudila, tak jsem si uvědomila, že se mi již zdal. Jsem vždy kluk - dítě, asi 10 let. Pocházím odněkud z Asie. Pracuji v nějaké továrně/ možná je to důl/ nevím. A vždy je tam jakoby velká díra do země, o které lidé rikaji, že je nekonečná a člověk nikdy nedopadne na dno. A já jdu kolem jejího okraje a najednou uklouznu a padám dolů. Padám dlouho. Dopadnou na dno, jsem hodně zranena a vím, že zde zemřu.

Musím říct, že mne to děsí. Je to neobyčejně živý sen. Mám pocit jakby se mi zdál často. Co myslíte?

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8616 příspěvků 33 inzerátů 06.04.18 20:27

Mne se velmi casto zda, ze umim letat. Uzasny pocit. Rano se probudim a citim se skvele, nejradsi bych se odrazila a letela.

Neporadila jsem :lol: jen ze sny nekdy byvaji jen sny.

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 06.04.18 20:34

Poradím ti naučit si v tom snu říct, že je to jen sen. Mývám taky ošklivý sen. Už od dětství. A pomohlo mi si v tom strachu, či mám, sobě říct…je to jen sen.

mrav
Extra třída :D 14484 příspěvků 06.04.18 20:34

Raději si nic nemyslím. V hypnoze se prý dají vyvolat zážitky z minulých životů. Nevím, jestli bych se k tomu odvážil. Rovněž někteří lidé na smrtelné posteli mluví už dávno mrtvými jazyky. Kde se to v nich vzalo? Nemůžeš na tom snu něco změnit, zjistit, jak se ta země jmenuje?

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 06.04.18 20:40

@mrav By mě zajímalo, jak se pozná že se jedná o dávno mrtvý jazyk, když ho vlastně nikdo doopravdy nezná :think:

mrav
Extra třída :D 14484 příspěvků 06.04.18 20:43
@Heivka píše:
@mrav By mě zajímalo, jak se pozná že se jedná o dávno mrtvý jazyk, když ho vlastně nikdo doopravdy nezná :think:

Písařík Moritangeres cirkuos meos

KalamityJohn
Kelišová 6094 příspěvků 06.04.18 20:55

Přečti si Tuláka po hvězdách, Jack London, to je o minulých životech

ellie94
Kecalka 252 příspěvků 06.04.18 21:01

@mrav Ne. V tom snu si tohle neuvědomuji, v tu chvíli nevím, že je to sen. A nemohu to změnit, prostě se to odehrává stále stejně. Už od méno raného dětství.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama