Vyklápění miniforem - jde vám to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
budi
Závislačka 4104 příspěvků 29.09.14 06:26
vyklapeni miniforem - jde vam to?

Mate doma nejake miniformy na peceni? A jde vam to dobre vyklapet??? chtela bych si nejakou koupit na peceni pro deti…

mam na mysli ruzne tvary, jako male medvidky, zviratka, hvezdicky atd.
mam doma formu na muffiny a vyklapet to moc nejde, pouzivam kosicky

Nebo se mi libi i ruzne slozitejsi tvary babovek, ale bojim se, ze to nepzujde vyklopit…

Reakce:
MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 06:30

No jak se to vezme, mám silikonové malé bábovky, kytičky vyklopit jdou u bábovkového těsta, nějakého „pevnějšího“ třeba z nadýchaného piškotového ne, to se mi vždy pak nahoře v té bábovce trhne

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >