Vykopli mě ze střední - co teď?

Anonymní
20.8.20 13:30

Vykopli mě - co ted?

Dobry den, hrozne moc vas prosim o radu.. tento rok, v zari, jsem mela nastoupit na stredni skolu (bohuzel, moje mamka nevyzvedla zapisovy list, ktery daji do ruky jenom ji, a vcera mi reditelka stredni skoly napsala, ze nastoupit kvuli tomu nemohu. mamce jsem uz nekolikrat domlouvala schuzky, i behem karanteny, i prazdnin, ona se nezajimala..
Vazne nechci skoncit bez stredni skoly a placat se z jedne hrozne prace :9 druhe, a prezivat na oko.
Napadlo me, zda by bylo mozne podat prihlasku znovu pristi rok? Vubec nic mne nenapada, a opravdu nechci skoncit takto..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
77
20.8.20 13:32

Je to teda 5 let zpátky ale nám dávali zapisovy list na základce do ruky, tam si napsala skolu kam chceš jít a rodic to jen podepsal. Pak si to bud poslala nebo donesla osobne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3628
20.8.20 13:36
@Anonymní píše:
Dobry den, hrozne moc vas prosim o radu.. tento rok, v zari, jsem mela nastoupit na stredni skolu (bohuzel, moje mamka nevyzvedla zapisovy list, ktery daji do ruky jenom ji, a vcera mi reditelka stredni skoly napsala, ze nastoupit kvuli tomu nemohu. mamce jsem uz nekolikrat domlouvala schuzky, i behem karanteny, i prazdnin, ona se nezajimala..
Vazne nechci skoncit bez stredni skoly a placat se z jedne hrozne prace :9 druhe, a prezivat na oko.
Napadlo me, zda by bylo mozne podat prihlasku znovu pristi rok? Vubec nic mne nenapada, a opravdu nechci skoncit takto..

A nedali by ti ho na základce? Nebo ne krajském úřadě? Zkus tam zavolat. Příští rok se znovu hlásit můžeš, i teď by se určitě našly školy, které mají volno.

Příspěvek upraven 20.08.20 v 13:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22840
20.8.20 13:37

Na krajském úřadě ho dají, ale rodičům, ne decku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22840
20.8.20 13:38

A či si matka mysli, ze budeš dělat. Půjdeš do práce? Co otec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 13:38

@Havlova nevim z jakeho duvodu, ale kdyz jsem se ptala me tridni a zaskupkyne - obe rikaly ze do skoly proto musi mamka, a mne to do ruky nedaji..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 13:40

@vokishka z mamky se minuly rok stal az zavisly alkoholik, a vypada, ze ji to moc nebere - ani to nezkousela semnou nejak probrat, a hazela vsechnu vinu na me. Otec s nami nezije a nevidela jsem ho od svych 7 let.

• Citovat
  • Nahlásit
1855
20.8.20 13:40
@Anonymní píše:
@Havlova nevim z jakeho duvodu, ale kdyz jsem se ptala me tridni a zaskupkyne - obe rikaly ze do skoly proto musi mamka, a mne to do ruky nedaji..

A mamka se o tebe nezajima nebo co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 13:41

U nás dáváme taky rodičům, je to úřední dokument a oni jsou zákonní zástupci. Ale teď se nám stalo v posledních letech dvakrát, že rodiče nebyli schopni poslat včas přihlášku 8o 8o 8o, což je naprosto neomluvitelné selhání :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1855
20.8.20 13:41
@Anonymní píše:
@vokishka z mamky se minuly rok stal az zavisly alkoholik, a vypada, ze ji to moc nebere - ani to nezkousela semnou nejak probrat, a hazela vsechnu vinu na me. Otec s nami nezije a nevidela jsem ho od svych 7 let.

V tom pripade bych zasla na OSPOD a resila to tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22840
20.8.20 13:42

To jsem chtěla napsat, našla bych si nejbližší ospod a šla se poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 13:44

@Kolarkaa zitra rano se tam urcite otocim, a poradim se tam. doufam, ze najdem nejake reseni..

• Citovat
  • Nahlásit
11548
20.8.20 13:47
@Anonymní píše:

Jestli je to tak, tak je mi to moc líto. Opravdu bude nejlepší se obrátit na OSPOD, snad půjde za těchto okolností rozhodnutí ředitelky ještě nějak zvrátit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6808
20.8.20 13:50
@Anonymní píše:

Resila bych to pres socialku, ty by ti meli pomoci, neni mozne, aby jsi kvuli matce nemohla nastoupit na skolu preci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
699
20.8.20 13:55

Přesně, na to ty úřady jsou, nebo i ředitelka by přece měla mít rozum a po osobním vysvětlení takové situace netrvat na nějakém papíru, když jinak přijatá jsi. Tak ať to třeba podle základka rovnou na střední ne? :think: snad na OSPODu poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama