Výměna e-knih !

2
24.2.21 22:37

KNihy

Ahoj všichni :-)
Po dlouhém pátrání na internetu a Facebooku jsem skončila tady a to s jediným cílem! Založit skupinku, kde se sejdou vášnivé čtenářky, které stejně jako já stahují e-knihy různě po internetu a věčně nějaké hledají. Je spousta knížek, které bych si chtěla přečíst, ale nikde je nemohu najít. Bylo by skvělý, kdybychom si tu mohly e-knihy vyměnit :-) Například já jich mám kolem 120 (převážně takové to holčičí čtení - romány, erotické romány).
Tak prosím pište, co sháníte a zkusíme vyměňovat :-) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2
24.2.21 22:38

Dlouho hledám

Já například dlouho hledám knihu Ochránce od Jodi Ellen Malpas :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
504
24.2.21 23:17
@LuciZet píše:
Ahoj všichni :-)
Po dlouhém pátrání na internetu a Facebooku jsem skončila tady a to s jediným cílem! Založit skupinku, kde se sejdou vášnivé čtenářky, které stejně jako já stahují e-knihy různě po internetu a věčně nějaké hledají. Je spousta knížek, které bych si chtěla přečíst, ale nikde je nemohu najít. Bylo by skvělý, kdybychom si tu mohly e-knihy vyměnit :-) Například já jich mám kolem 120 (převážně takové to holčičí čtení - romány, erotické romány).
Tak prosím pište, co sháníte a zkusíme vyměňovat :-) :srdce:

Vážně si chceš na veřejném internetovém foru vyměňovat kradené knihy? To jsi docela hrdinka. Být tebou, dotaz nechám smazat. Půjčuj si e-knihy v knihovně nebo si je kup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53063
24.2.21 23:35

Vzdyt se to nesmi :roll:.
Muzu doporucit on-line knihy tady https://dnnt.mzk.cz/

Je treba mit zaplaceny poplatek v nejake knihovne, maji to propojene. A ctes si on-line a legalne.
Vyber velky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat