Reklama

Vyměněné pyžamo ve školce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bublinek
Závislačka 4965 příspěvků 18.01.17 18:53
Vyměněné pyžamo

Stala se nám taková nepříjemnost ve školce.
Dcera nastoupila od ledna do školky. První týden byl takový zvykací, druhý už zůstala i na spaní.
Ve školce je takový zvyk, že se ráno přinese pyžamo a položí se na komodu. Učitelka zkoukne, že pyžamo tam je, ale asi není schopná udržet, které dítě má jaké pyžamo.
Po obědě se převlíkaly děcka do pyžam, někdo spletl pyžamo dcery a vzal si ho. Chápu může mít stejné. No a naše vyfasovala triko ze zásoby ve skříňce a spala jen v triku a kalhotkách.
V pátek si děcka dávají pyžama po spaní na svoji značku do šatny. Pyžamo jsme našly na značce u jiné holčičky. Ale byly tam kalhoty od dcery (podepsané) a triko cizí. Řešila jsem s učitelkou, ta mi řekla, že prostě starší děcka vezmou pyžamo co si myslí, že je jejich a ona to nemá jak ohlídat.
A teď co? Mám řešit? Pyžamo bylo nové (dokonce vánoční dárek).
Tento týden si nesla dcera pyžamko v tašce, snad v něm i spí.
Nevím, jak se s tím poprat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18130 příspěvků 18.01.17 18:56

Vrchní díl pyžama se u nikoho nenašel? Píšeš, že bylo podepsané.

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 18.01.17 19:01

Možná to není skvělý nápad ale napadlo mě když bude mít kalhoty a tričko na sobě v komínku tak ho obvázat jako dáreček stuhou nebo dát oblečení do ruličky a obvázat a nebo ho mít nějak označené aby nějaké jiné dítě vidělo že není jeho :think:
Jinak asi v tašce/sáčku která je podepsaná, pokud to učitelkám nevadí :D

Svistice
Neúnavná pisatelka 16931 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 19:01

@bublinek Do skolky bych dala starsi pyzamo, podepsala, poptala se, zda se nenasel ten zbytek a dal to neresila.
U nas si deti teda dávají pyzama do své skříňky.

Aspera
Generální žvanilka 20363 příspěvků 1 inzerát 18.01.17 19:03

@bublinek já bych po učitelkách žádala náhradu. Bylo označené, viděly že jsi ho ráno donesla, tak proč ho nehledaly hned to pondělí co neměla dcera co na sebe.

tini
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 6 inzerátů 18.01.17 19:04

Ja takto resila uplne nove teplaky, tez podepsane, nevyresilo se, ucitelky rekly co ty vase, rodicum jsem psala maily, nikdo se neozval a teplaky jsou v tahu.Trnu co bude dalsiho :nevim: Ale zkuste to resit, jen tak bych to nenechavala, at poprosi rodice

nevada
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 18.01.17 19:05

U nás v takovém případě je na nástěnce že se hledá pyžamko/tepláky a popis, většinou se vše najde a vrátí. I mě se stalo že jsem odnesla jiné kalhoty od pyžama a všimla jsem si až po vyprání :)

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 18.01.17 19:06

Já bych řekla, že postupně někde vyplave anebo u nás se dává do šatny cedule, že někdo něco postrádá.

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 18.01.17 19:06

@bublinek Ono se možná časem vrátí, maminka si doma všimne, že není jejich.
U nás se takto vedle sebe dávají pyžama na parapet a taky trnu, jestli bude vědět, do čeho se má obléct. Většinou ale má ve školce najednou dvě pyžama - jedno na parapetu a druhé v lůžkovinách. Pravidelně je nepodepisuji, ale vždycky se pak nějak najde :-D

Pennya
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 18.01.17 19:22

Se divím že to neřešily hned když si děti šly lehnout? :nevim: vidím že dítě nemá pyžamko tak se zaptám jestli pyžamko mělo připravené a když jo, tak se podívaj společně na ostatní děti jestli si to někdo nespletl ne?

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 18.01.17 19:41

U nas si davaji pyzamo do sve postylky. Nikdy se nam nic neztratilo. Napsala bych to na nastenku…

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2341 příspěvků 18.01.17 20:30

Nám se to stalo s kalhotama přesně opačně. Manžel přivedl syna ze školky v cizích kalhotech, ale nikdy by mě nenapadlo si je nechat. Hned druhý den jsem je vracela do školky a posílala po učitelkách mamince omluvu.

bublinek
Závislačka 4965 příspěvků 18.01.17 20:33
@Svistice píše:
@bublinek Do skolky bych dala starsi pyzamo, podepsala, poptala se, zda se nenasel ten zbytek a dal to neresila.
U nas si deti teda dávají pyzama do své skříňky.

doma spí ještě v overalech, do školky chtějí pyžamo, musela jsme něco pořídit.
Do skříňky po každém spaní? Oni mají svoje bedýnky, kam si dají denní oblečení a po spaní tam dají pyžamo na další den

bublinek
Závislačka 4965 příspěvků 18.01.17 20:37
@KatieAndLily píše:
Možná to není skvělý nápad ale napadlo mě když bude mít kalhoty a tričko na sobě v komínku tak ho obvázat jako dáreček stuhou nebo dát oblečení do ruličky a obvázat a nebo ho mít nějak označené aby nějaké jiné dítě vidělo že není jeho :think:
Jinak asi v tašce/sáčku která je podepsaná, pokud to učitelkám nevadí :D

ona měla právě v pondělí takovou tu malou látkovou z DM drogerie, taky jsem uvažovala, že to nějak označím, nebo nechám ve skříňce a budou jí ho dávat v po před spaním.

Netopirek
Echt Kelišová 7607 příspěvků 18.01.17 20:40

U nás se pyžamko dávalo ráno učitelkám a ty si je dávaly k příslušným značkám. Když jsme náhodou přinesli domů co nebylo naše, tak jsem to vyprala a vrátila do krabice nálezů. Když se něco hledala dýl, tak se dávaly vzkazy na nástěnku

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama