Vyměňujete si někdo kočáry?

8087
2.7.13 12:49

vyměňujete si někdo kočáry?

Ahoj, jsem tak trochu blázen s kočárama :mrgreen: měla jsem už 18kočárů a pořád chci další. prostě mě baví nějaký koupit chvíli pojezdit a pak zase prodat. teď mám doma 4 kočáry a střídám je, z toho 2 jsou sourozenecké.
párkrát jsem si kočár s někým vyměnila, ale příjde mi že nikomu se moc do výměny nechce. :think: je tady někdo kdo je stejný blázen do kočárů? a chtěl by si třeba kočár vyměnit? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64457
2.7.13 12:52

@oblacek 8o tý jo.. já měla jeden, jsem troškař :lol: páč jsem vybrala hned takový, který mi seděl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
2.7.13 12:52

Ty jo, myšlenka dobrá, ale já se ke kočárům chovám s neúctou, sporťáku se urvalo kolo, golfky jsou ověšený taškama, odrážedlem. Za barákem cesta z bahna a šutrů. Mě by to bylo blbý :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8087
2.7.13 12:54

@martina.se mě příjde že kočár aby mi vyhovoval prostě neexistuje, jak rrostou děti mám jiné nároky na kočár, když je léto potřebuji jiný než v zimě :mrgreen: podle mě není ideální kočár který si koupíš na začátku a vydží ti a vyhovuje celou dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64457
2.7.13 12:55

@oblacek já ho měla, heč :mrgreen: ale jako jo, taky potkávám paní, která má co měsíc nový model ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7995
2.7.13 12:56

Já říct tomu mýmu, že ten kočár, kterej s takovou láskou vybíral a na kterej s takovou láskou vydělával, už nechci, tak mi přiveze leda nákupní košík :-D
Ne, mám jen ten svůj, teď k narozeninám jsem si koupila golfky, jako záložní kočár, protože na sporťáku furt měním duše, a i když jedu s těma golfkama, připadám si jako zrádce vůči kočáru (ale já jsem obecně zamilovaná do věcí, třeba prodej svého prvního auta jsem oplakala - ale pak se svezla v novém a po starém ani nevdzechla) :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8087
2.7.13 12:59

@ncc1701 ale víš co chlap si zvyknul :mrgreen:. dokonce se někdy diví jakto, že nějaký kočár máme tak dlouho :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5254
2.7.13 13:05

@oblacek Co vím, tak na mimibazaru výměny kočáru docela frčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
2.7.13 13:14

Můžu tě přidat do skupinky na FB, kde se kočárky vyměňují ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16849
2.7.13 13:29

Tak kočárek jsem neměnnia, ale vždycky koupím jinej a ten co mám prodám :lol: :lol: Manžel si zvykl. :lol: :lol: sice se tomu směje, ale co už. :mrgreen: Stejnej maniak jsem byla i u prvního. To jsem v jednu chvíly měla doma 6 kočárků :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16059
2.7.13 14:01

Tak nezávidím vám tolik kočárů ale ten prostor mít to kam dát :lol: Na dvě děti jsem měla jeden kočár a jedny golfky. Pravdou je, že když jsem jela poprvé z procházky s golfkami, tak jsem řekla, že se mi nelíbí a asi je vyměním (v tu chvíli to tedy vypadalo, že bude chtít chlap vyměnit mě :lol: ), ale nakonec jsem byla líná podnikat nějakou výměnu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2436
2.7.13 14:19

Zrovna jdu svůj prodat a už mám vyhlídnutý jiný. klidně bych měnila, ale mě jen tak něco nevyhovuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8087
2.7.13 14:41

@Granda a jaký jdeš prodávat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2436
2.7.13 15:06

@oblacek firkon verano. a koupit… nevím. normálně mi nejvíc vyhovuje úplně první kočár, koupený za 300kč na bazosi, obyčejný chicco, takže ho asi koupím zase. :D vyzkoušela jsem i x-lander a byla jsem tááák ráda, že šel z domu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8087
2.7.13 19:16

@Granda tak chicco mi nesmí domů 8o :mrgreen:, ale já se chci vrátit taky uplně k prvnímu kočáru JANÉ slalom. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat