Vynechaná tabletka v 3. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.04.18 12:35
Vynechaná tabletka v 3. týdnu

Obrý den, chtěla bych se zeptat. S přítelem jsme se v pondělí milovali a on ejakuloval dovnitř. V úterý jsem zjistila že jsem si zapomněla vzít pondělí prášek, v třetím týdnu užívání. Ihned po zjištění jsem si vzala pondělní i úterní prášek tak jak to bylo napsáno v příbalovém letáku. Chtěla bych se zeptat co přesně bych měla ještě dodržet, kromě toho co je v příbalovém letáku tz. pokračování v užívání bez 7 denní pauzy, aby byla možnost otěhotnění co nejmenší. Děkuji za jakoukoliv radu a pomoc

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32299 příspěvků 10 inzerátů 04.04.18 12:59

Postupuj tak, jak je popsané v příbalovém letáku. Zkus i tuto u poradnu gynekologa , pokud si něčím nejsi jistá.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama