Vynechaná tabletka v 3. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.04.18 12:35
Vynechaná tabletka v 3. týdnu

Obrý den, chtěla bych se zeptat. S přítelem jsme se v pondělí milovali a on ejakuloval dovnitř. V úterý jsem zjistila že jsem si zapomněla vzít pondělí prášek, v třetím týdnu užívání. Ihned po zjištění jsem si vzala pondělní i úterní prášek tak jak to bylo napsáno v příbalovém letáku. Chtěla bych se zeptat co přesně bych měla ještě dodržet, kromě toho co je v příbalovém letáku tz. pokračování v užívání bez 7 denní pauzy, aby byla možnost otěhotnění co nejmenší. Děkuji za jakoukoliv radu a pomoc

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32721 příspěvků 10 inzerátů 04.04.18 12:59

Postupuj tak, jak je popsané v příbalovém letáku. Zkus i tuto u poradnu gynekologa , pokud si něčím nejsi jistá.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama