Vynechání HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
motyl23
Kecalka 312 příspěvků 22.05.10 19:50
vynechání

Ahoj,
měla bych malinký dotaz.V lednu jsem potratila.Jelikož jsem začela upadat do depresí…myšlenky jsem taky neměla zrovna krásné…jediným řešením bylo začít znovu užívat antikoncepci.Nyní jsem zapoměla užít dvě pilulky (13. a 14. den).Muž o tom věděl,nevadilo a milovali jsme se…už jsem i trošinku špinila.Chtěla bych se zeptat…myslíte že je nějaká šance?V letáku řeší jen vynechání jedné pilulky v 2. týdnu.Semtam taky slupnu třezalku…vždy když cítím,že na mě jjdou depresivní nálady…je to zázračná bylinka (toho že porušuje účinek HA jsme si oba vědomi.Nemohla bych potencionálnímu miminku třezalkou ublížit?Na internetu je to jednou ano,jednou ne.Vím,že jsem nezodpovědná…nezlob te se za anonym…snad mě nikdo neukamenuje :)

Příspěvek upraven 23.05.10 v 15:41

Reakce:
čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 22.05.10 20:22

Motylku, jak dlouho je to od te doby, co jsi vynechala? Rekla bych, ze by muselo uplynout alespon tak 3 tydny, abys mohla zjistit, zda jsi tehotna ci ne. Pocitam tak 10 dnu na to, aby se telo dostalo k ovulaci a 11 dnu po ovu, to uz by mohl byt na kvalitnim testu nejaky duch. A nejlepsi by byl krevni test.

A tu HA bych uz asi nebrala, ocividne oba po miminku touzite a od ledna uz uplynula casu fura. Tentokrat urcite vsecno dobre dopadne :kytka:

motyl23
Kecalka 312 příspěvků 22.05.10 20:39

Ještě pořád ji užívám…zapoměla jsem minulý týden v úterý a ve středu…ale myšlenkám se neubráním…příští týden bych měla brát poslední piluli…ale jelikož se krvácí z poklesu…takže si myslím že bych mohla krvácet i kdybych byla.
Mimi jsme chtěli a pprávě proto je nám jedno to milování i když oba víme že jsem dvě nevzala a je nám jedno i užívání třezalky…jen mám strach abych potencionálnímu mimi neublížila…

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 22.05.10 20:44

V tom pripade bych se sla domluvit s dr, jestli by napsal neco na pripadne udrzeni tehotenstvi a az vysadis HA, aby to nebyl pro telo takovy sok.

motyl23
Kecalka 312 příspěvků 22.05.10 20:52

myslím že vydržím ještě min. 3 týdny…když začnu krvácet,tak by to (pokud jsme mělo být stejně jen ze spádu.
Pak když tak testík a jestli budou // tak šupandím k Dr.
Myslíš si že bych mohla ublížit tou třezalkou?
Antiko by i podle letáku eneměla ublížit…obsahuje stejné hormony…jako ty které se ve větším množství vylučují v těhu…takže jsi při užívání antiko jakokdyby falešně těhu…

Sluníčkonesvítí
Kecalka 359 příspěvků 31.03.13 22:15

Dobrý den. Mám dotaz. Tento měsíc jsem vůbec nedostala menstruaci. S partnerem se chráníme kondomy a nejsme si vůbec vědomi toho, že by nám některý prasknul. Menstruace jsem měla vždy pravidelné, s maximálním spožděním tří dnů. Je pravda, že od narození mladšího syna (11 měsíců), si můj cyklus dělá co chce a spoždění 14 dnů není výjimkou. Ale že bych to někdy nedostala vůbec, to se mi ještě nestalo. Hrozně se bojím, že jsem těhotná (třeba jsme nějakou tu dírku v kondomu přehlédli, i když partner to vylučuje). Samozřejmě pokud se do pár dní menstruace neobjeví, tak si udělám test. Jen by mě zajímalo, jestli se vám taky někdy stalo, že by jeden měsíc vynechala menstruace úplně?

beckinka
Extra třída :D 10867 příspěvků 01.04.13 00:26

@Sluníčkonesvítí ahoj, nevím zda tě to uklidní, ale já to nedostala třeba taky 3 měsíce a těhotná jsem nebyla… ale pro jistotu bych si udělala ten test…

Váš příspěvek
Reklama