Vynechání ms při kojení, test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maminka2014
Kecalka 167 příspěvků 30.01.19 09:15
Vynechání ms při kojení, test?

Ahoj holky, kojim 14m holcicku, ms jsem mela od porodu 2×, v listopadu a v prosinci po 36dnech. Tento cyklus jsem ale mela 3dny malinke spineni 21dc, ms zatim nedorazila dnes je to 38dc. Docela se bojim abych nebyla tehotna, na netu jsem se docetla ze spineni muze byt i priznak uhnizdovani vajicka. Na druhou stranu stale hodne kojim takze cyklus muze byt i diky tomu rozhozeny. Jak dlouho by jste cekali nez by jste si udelali tehu test?
Diky za pripadne nazory a rady, potrebuju to s nekym probrat ;)

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 30.01.19 09:16

Udělala bych rovnou

Lekninka91
Extra třída :D 10519 příspěvků 30.01.19 09:35

A proč se nechráníš, když se bojíš?

Majinka7
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 30.01.19 09:37

@maminka2014 udelat hned, ja pri kojeni take nedostala MS a ted mi tu beha 7lety ulicnik :lol:

Ennny
Závislačka 2557 příspěvků 30.01.19 09:57

Hned bych udělala.

inob73
Stálice 62 příspěvků 30.01.19 10:58

To fakt nechápu.Tak buďto dítě chceš a proto se nechráníš a nebo nechceš a měla by jsi mít vyřešenou antikoncepci. Bát se a chtít rady ,to tedy nevím co Ti jako kdo poradí.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >