Vypadávání stehů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 21:32
Vypadávání stehů

Ahoj holky, jsem týden po porodu a nastřižení hráze, za jak dlouho vám vypadávaly stehy a jak pomoct hojení? Po každém wc oplachuji studenou vodou, vložky používám stále porodní a klasické bavlněné kalhotky. Musím říct, ze dneska to je masakr bolest :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11704 příspěvků 02.08.18 21:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem týden po porodu a nastřižení hráze, za jak dlouho vám vypadávaly stehy a jak pomoct hojení? Po každém wc oplachuji studenou vodou, vložky používám stále porodní a klasické bavlněné kalhotky. Musím říct, ze dneska to je masakr bolest :,(

Mast z dubové kůry? Je to spíš gel a může být v lednici. Chladí.

mijala
Kecalka 208 příspěvků 02.08.18 21:35

Já už si nepamatuju kdy stehy vypadali nebo spíš jsem to ani neregiszrovala :think: ale nic mě teda nebolelo a stehů jsem měla dost

Kriss Tina
Kelišová 5577 příspěvků 02.08.18 21:35

Hojení pomůže hodně sprchovat, klidně po každém wc, můžeš zkusit třeba i nějaké odvary třeba z heřmánku, ten má hojivé účinky a hodně větrat. V tomhle vedru co člověk dost potí i tam dole a to nebude zrovna nejpříjemnější do těch stehů :think:

Janakatabara
Kecalka 137 příspěvků 2 inzeráty 02.08.18 21:41

Já bych se vykašlala na cokoli z lékárny. Děláš to dobře (porodnické vložky, bavl. kalhotky a třeba 10× denně ve sprše). Za 14 dní až 3 týdny od porodu bude klid.

Taciras
Extra třída :D 11070 příspěvků 02.08.18 21:42

To je steh od stehu, jsou samovypadávací a mají na to každý svůj názor. Jeden vypadl po jednom dni a jeden držel přes tři týdny. To bylo u druhého děcka, dva stehy - jen natržení a pohoda. První už si nepamatuju, jak vypadly, to byl nástřih a sem tam je to naprd do dneška, prostě občas to tam cítím. Týden je ale krátká doba na zhojení, pokud stříhli hodně, šestinedělí trvá šest týdnů a to je tak doba, za jakou se dáš do kupy. Bolí to asi, že je vedro, já tu svou 6 let starou jizvu taky cítívám hlavně když jsou vedra.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 21:43

@Russet bojím se, ze si na to nedokážu sáhnout ani masti :think: @mijala tak to ti mužů jen závidět, me to bohužel boli
@Kriss Tina sprchuju po každém wc i v noci, snažím se větrat, doma Lezim většinu dne bez spodku, tak snad to brzy prejde

Russet
Extra třída :D 11704 příspěvků 02.08.18 21:44
@Anonymní píše:
@Russet bojím se, ze si na to nedokážu sáhnout ani masti :think: @mijala tak to ti mužů jen závidět, me to bohužel boli
@Kriss Tina sprchuju po každém wc i v noci, snažím se větrat, doma Lezim většinu dne bez spodku, tak snad to brzy prejde

Chápu. Studenější sprcha by mohla taky ulevit. Doporučují to i na jizvu po CS, ta je naštěstí víc v suchu :P

JaninaMam
Kecalka 295 příspěvků 1 inzerát 02.08.18 21:46

@Janakatabara no doufám, ze to brzy prejde, taky se bojím dávat na to nějaké masti, když to vlastně ma byt hlavně co nejvíc such ne, naštěstí je malá hodna, tak mam aspoň trochu času na zotavení se @Taciras tak budu čekat a snad budu aspoň tam dole trochu fit dříve, Jo ty vedra tomu moc nepomahaji nejspíš

JaninaMam
Kecalka 295 příspěvků 1 inzerát 02.08.18 21:48

Uz nejsem ani anonymní, stejně si to každá musíme prožít a hledám rady, tak zbytečně
@Russet no to je to nejhorší, jak docílit aby tam bylo sucho, když je tam vlastně vlhko odjakziva

Janakatabara
Kecalka 137 příspěvků 2 inzeráty 02.08.18 22:00

@JaninaMam já rodila před dvěma měsíci a taky bylo teplo, samozřejmě ne, jako teď…první dcera je prosincová a je to tedy znatelný rozdíl. Proto nyní, v těch teplech, jsem byla velmi často ve sprše.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 02.08.18 22:05

Mazala jsem Bepantenem plus, ten je i dezinfekční… měla jsem 25 stehů… za dva týdny po porodu pohoda… teď jsem pět týdnu a vůbec nevím o tom ze jsem byla tak nastrizena, držím palce ať se to brzy zahojí… :kytka:

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2034 příspěvků 02.08.18 22:10

Jestli můžu poradit,zkus koupel v řepíku lékařském,opravdu to pomáhá,hodně vysušuje a napomáhá hojení. My ho používali na oplachy ráj na LDNce.

Pipet
Generální žvanilka 24115 příspěvků 02.08.18 22:18

Taky jsem měkkýš a nechtěla jsem ničím přímo mazat :oops: , takže jsem se polívala Rosalginem.

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 02.08.18 22:22

U mne vypadávaly po týdnu a tak pozvolna. Měla jsem jich 47. Mňam. A můžu doporučit také řepík jako výluh převařit nechat odstát přecedit do vany s trochou vody a posedět si tam. Potom jsem mazala konopnou mastí a po jizvě ani památky. Jinak vše co teď děláš tak za 1. :potlesk: :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >