Výpočet týdnu těhotenství, v kolikátém jsem

Anonymní
14.4.20 14:19

Výpočet týdnu tehotenstvi. Prosím

Holky ahoj :mavam:
prosím Vás. Potrebuji pomoct. Nebo aspon nějaký názor. 5.2.-11.2 jsem měla samovolny potrat. Biochemicke tehotenstvi. Pak už žádné krvácení neprislo. Test poslední týden v breznu negativní. 1.4. pozitivní. Den kdy se podařilo je dle mne 15.3.
Když si zadám výpočet dle početí ukáže se mi ze jsem 6+2. Když to ale počítám dle kalendáře vychází mi 4+2. Nevím tedy v jakem jsem zhruba týdnu. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2021
14.4.20 14:22

Určitě 6+2. Termín se počítá vždy od poslední MS, proto si k tomu početí pricti cca 14 dni dozadu. Přesnější termín, ti vypočítání po prvním screeningu. Já podle tohoto terminu porodila všechny tři děti. Gratuluji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14074
14.4.20 14:24
@Anonymní píše:
Holky ahoj :mavam:
prosím Vás. Potrebuji pomoct. Nebo aspon nějaký názor. 5.2.-11.2 jsem měla samovolny potrat. Biochemicke tehotenstvi. Pak už žádné krvácení neprislo. Test poslední týden v breznu negativní. 1.4. pozitivní. Den kdy se podařilo je dle mne 15.3.
Když si zadám výpočet dle početí ukáže se mi ze jsem 6+2. Když to ale počítám dle kalendáře vychází mi 4+2. Nevím tedy v jakem jsem zhruba týdnu. :think:

Podle kalendáře musíš přičíst ještě právě ty dva týdny, protože těhotenské týdny se počítají od poslední menstruace, přičemž se vychází z toho, že byla dva týdny před ovulací. Na přesné dny to takhle sama nespočítáš, podle pozitivity testu ti to může nesedět až o týden. Ale to nevadí, zajdi tak za dva týdny na kontrolu a půjde to snáze odhadnout. Důležitý pak bude ještě prvotrimestrální screening, často se porodnice pak orientují podle data porodu upraveného podle něj. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.20 14:30

@Emisis jste si jistá? :think: :) :) ne pardon. Moc děkuji. Já jsem totiž chtěla jít za 14dni k lékaři. Protože jsem si myslela ze jsem 4+2
Takhle mohu k doktorovi už příští týden. V pátek mám dovolenou tak tam asi zajdu, jsem po minule zkušenosti docela nervózní :roll:
@Litta snad příští týden v pátek už bude něco vidět na ultrazvuku. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.4.20 17:07

Ahojky taky prosím o vypocet tydnu posledni ms 4.3.2020 inseminace probehla 20.3, ale ovulace dle me byla az 22 mebo 23.3. Dle clear blue mi vyslo 4-5tt a dle aplikace 6tt :thinking: :thinking:Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama