O dost starší chlap

Anonymní
14.4.20 13:29

O dost starší chlap

Ahoj, chci se tu asi spíš jen vypsat :oops:
V mých 7letech od nás můj otec odešel, od té doby jsem ho neviděla, nevím co s ním je..to je ale jedno. Už v pubertě jsem na sobě začala pozorovat, že se mi líbí starší muži, rozhodně ne vrstevníci. Muj první vztah, v 17letech bych s 33letym mužem (nic uchylneho)! Prostě první láska, bylo to fajn.. pak přišel rozchod, a já na sobě začla pozorovat že v mých 19letech jsou pro mě třicátníci moc mladí.. líbili se mi dominantní muži co mají zkušenosti (nejen sexuální) o těchto mých pocitech věděla jen jedna kamarádka, zašla se mnou do poradny, protože co si budem povídat, asi úplně normální to není..‚paní doktorka‘ mi ve zkratce řekla že v těchto mužích hledám svého otce.. já se s tím smířila :nevim: Na jedné seznamce jsem si vytvořila profil a cíleně se zaměřila na starší muže 50+ jeden vztah mi vyšel, já byla zase zamilovaná a cítila se v bezpečí..bohužel ale zase přišel konec… A ted po pár letech jsem se seznámila s mým osudovým. Jsme spolu přes rok, je to to, co jsem hledala lidi na nás koukají divně (já nyní 24, on 68) prosím nusuďte, je to náš život :srdce:..ale je tu další bum, moje matka o tomto všem neví, neví že už od puberty randim se staršíma, neví nic.. v podstatě to neví nikdo z rodiny, furt nejsem schopná s ním přijít a říct co se semnou celou tu dobu děje a dělo.. ale k věci - jsem ve druhém měsíci. Miminko jsem vždycky chtěla, přítel má děti dospělé.. ale když jsem mu to oznámila byl šťastný.. teď jen to co mě po nocích trápí a nedá mi spát :( kde se nadechnout vzít tu odvahu a hrdě přede všema (rodinou ) říct že mám super chlapa a čekáme rodinu :oops:..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22903
14.4.20 13:32

Když máš žaludek spát s chlapem ve věku tvého dědy, tak seber odvahu představit ho rodině. Všichni budou náramně spokojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671
14.4.20 13:32

Jestli netrollíš tak teda chudák dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29998
14.4.20 13:33
@divine woman píše:
Když máš žaludek spát s chlapem ve věku tvého dědy, tak seber odvahu představit ho rodině. Všichni budou náramně spokojení.

Dneska jedeš! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 13:35

Přesně na vás jsem čekala, baví vás zákeřnost že?  :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
34818
14.4.20 13:36
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se tu asi spíš jen vypsat :oops:
V mých 7letech od nás můj otec odešel, od té doby jsem ho neviděla, nevím co s ním je..to je ale jedno. Už v pubertě jsem na sobě začala pozorovat, že se mi líbí starší muži, rozhodně ne vrstevníci. Muj první vztah, v 17letech bych s 33letym mužem (nic uchylneho)! Prostě první láska, bylo to fajn.. pak přišel rozchod, a já na sobě začla pozorovat že v mých 19letech jsou pro mě třicátníci moc mladí.. líbili se mi dominantní muži co mají zkušenosti (nejen sexuální) o těchto mých pocitech věděla jen jedna kamarádka, zašla se mnou do poradny, protože co si budem povídat, asi úplně normální to není..‚paní doktorka‘ mi ve zkratce řekla že v těchto mužích hledám svého otce.. já se s tím smířila :nevim: Na jedné seznamce jsem si vytvořila profil a cíleně se zaměřila na starší muže 50+ jeden vztah mi vyšel, já byla zase zamilovaná a cítila se v bezpečí..bohužel ale zase přišel konec… A ted po pár letech jsem se seznámila s mým osudovým. Jsme spolu přes rok, je to to, co jsem hledala lidi na nás koukají divně (já nyní 24, on 68) prosím nusuďte, je to náš život :srdce:..ale je tu další bum, moje matka o tomto všem neví, neví že už od puberty randim se staršíma, neví nic.. v podstatě to neví nikdo z rodiny, furt nejsem schopná s ním přijít a říct co se semnou celou tu dobu děje a dělo.. ale k věci - jsem ve druhém měsíci. Miminko jsem vždycky chtěla, přítel má děti dospělé.. ale když jsem mu to oznámila byl šťastný.. teď jen to co mě po nocích trápí a nedá mi spát :( kde se nadechnout vzít tu odvahu a hrdě přede všema (rodinou ) říct že mám super chlapa a čekáme rodinu :oops:..

Bude to pro ně šok, pak se asi začnou těšit na mimino. Postavila jsi je před hotovou věc. Jestli se za chlapa stydíš, moc vyrovnaná s tím vším nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22903
14.4.20 13:36

@Mango_Lassi :mavam: Vím jak to vypadá v reálu. Chlapovi přes 70 a 3 děti. 2 ve školce a jedno 1. stupeň ZŠ. Té jeho je asi 35, prostě mazec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7789
14.4.20 13:37

Já tohle nechápu spoustě lidem přijde nezodpovědné když žena porodí dítě po 40 že je na něj stará a bude mít starou mámu ale chlapi co mají děti v takto pozdním věku co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22903
14.4.20 13:38
@Anonymní píše:
Přesně na vás jsem čekala, baví vás zákeřnost že? :hug:

Přečti si můj příspěvek, já zákeřná nejsem. Jen to není pro tebe ani to dítě žádná životní výhra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2836

No, to jsi spíše hledala dědu, než tátu.. On je už v důchodu? Je fajn, ale jsi nyní šťastná, tak snad vám to dlouho vydrží, v tomhle věku už jsou další roky takové nejisté..
Rodina to holt bude muset zkousnout.. Pokud nemáš odvahu říct to osobně, tak můžeš poslat třeba emailem vaši společnou fotku, kde spolu držíte fotku z ultrazvuku, klidně i doplnit o vtipný text, tady už nemáš co zkazit.. A když se ti pak mamka pár dní neozve, tak raději zkontroluj, zda to s ní náhodou neseklo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478

A ma alespon cash? Ne kazdy je Gottak, ktery si na duchod muze poridit deti, ktere zajisti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7789
14.4.20 13:39

JInak mi to prostě přijde jako troling.. celé je to takové provokativní a zakladatelka schválně povokuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
14.4.20 13:40

68 8o to je mazec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7789
14.4.20 13:41

@ontarova.stara jedna věc je zajištění druhá věc je že jim v docela citlivém věku odešel táta kterého jistě milovaly. Nevím no. Jako ano lidé umírají i mladí ale jít tomu takto naproti mi přijde prostě sobecký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27209
14.4.20 13:43

Promiň, ale 68 je důchodce a ne prima chlap co by měl zakládat rodinu 8o když nemáš rozum ty měl. ho mít aspoň on

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat