Výpotek v kyclich

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
slunicko.bv
Stálice 59 příspěvků 31.12.18 12:29
Výpotek v kyclich

Ahoj holky, syn dva roky dnes diagnóza výpotek v obou kyčlích 1,5 mm, klidový režim a nurofen 3×denne. Za týden kontrola.mam dotaz zda s ním můžu odjet na hory, kde budeme stejně zavření v pokoji jako doma a nebude tam mít tolik chuti běhat po domě, můžu ho brát na procházky v kočárku? Zapomněli jsme se na to u lékaře zeptat, díky moc

Reakce:
Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 31.12.18 12:31

Jo muzes.

FenekUsaty
Závislačka 4977 příspěvků 31.12.18 12:33

@slunicko.bv urcite. Akorat pocitej s tim, ze ten rezim je opravdu prisny, abys ho tam zabavila. Jestli tam bude televize, dost hracek a tak. Dcera mela zanet kycle a nakonec jsme vybirali mezi hrackami, s nekteryma se dalo hrat i vleze, bez televize by to taky vubec neslo, a taky dobrou postel.

azalia
Kecalka 361 příspěvků 31.12.18 12:46

Dcera měla výpotek v kyčli ve 4 letech 8 mm. Musela do nemocnice, o tom, že to zvládnem doma, nechtěl doktor ani slyšet. Měla přísný klidový režim, nesměla se ani postavit. Brala Nurofen.
Pokud to není tak zlé a udržíš syna „na zadečku“, tak je asi jedno kde to bude.

slunicko.bv
Stálice 59 příspěvků 31.12.18 12:58

@Svistice dekuji :srdce:

slunicko.bv
Stálice 59 příspěvků 31.12.18 13:01

@FenekUsaty
Urcite, máme připravenou naší postýlku s kvalitní matraci. A hracek asi dvě bedny, počítám že to bude zahul.porad jen běhá, a teď sedí zavřený v postylkach :( říkám si že aspoň ty procházky ať nám to oběma utíká.nemuzu ho mít pořád na rukách jsem v 26tt:confounded:

slunicko.bv
Stálice 59 příspěvků 31.12.18 13:03

@azalia též jsem se bála že nás tam necha ale ani zmínka.meli jste to též po nějaké viroze? Bojím se aby se to nevracelo.on je velmi často nemocny

azalia
Kecalka 361 příspěvků 31.12.18 13:29

Žádnou virózu jsme před tím nezaznamenali. Doktor řekl, že mohla proběhnout skrytě.
Teď je jí 7 let a už se to neopakovalo.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26394 příspěvků 31.12.18 13:34

Nesmi chodit, vsude nosit, nesmi klecet. Absolutni klid.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26394 příspěvků 31.12.18 13:36
@slunicko.bv píše:
@azalia též jsem se bála že nás tam necha ale ani zmínka.meli jste to též po nějaké viroze? Bojím se aby se to nevracelo.on je velmi často nemocny

Vraci se to casto. Dcera to mela dvakrat.

slunicko.bv
Stálice 59 příspěvků 31.12.18 13:46

@azalia děkuji moc, snad nás to už nepotka

FenekUsaty
Závislačka 4977 příspěvků 31.12.18 14:08

Moje dcera to mela v 5.5 letech po mononukleoze, resp. po ockovani, ktere probehlo pri mononukleoze, o ktere jsme nevedeli, nikoho to nenapadlo. Take nas primarne chteli pustit domu, meli jsme tenhle rezim tusim na pet nebo sedm dni, pak zpatky do nemocnice na sono kycli a podle vysledku by si nas tam bud nechali, nebo ne. Nastesti ne.

slunicko.bv
Stálice 59 příspěvků 31.12.18 14:10

@FenekUsaty děkuji za zprávu, doufám že po týdnu budeme mít též dobrý výsledky.

Váš příspěvek
Reklama