Výpověď paušálu

1844
26.10.10 19:06

výpověď paušálu

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli jde vypovědět paušál když mám smlouvu podepsanou na dva roky a končí až za rok. paušál mám i t-mobile. tam mi řekli že to nejde. jelikož mám nějaké nesrovnalosti ve výpise za platby a nikdo neví proč tak moc platím. děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19493
26.10.10 19:08

T-mobile jsou sv*ne a nejde to. Pritel to zkousel a musel pockat az mu to dobezi. A kdyz uz to zrusil, tak ho FUUURT otravovali a PORAD volali a premlouvali. Byli jak zimice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
26.10.10 19:15

já sem to taky chtěla zrušit,ale poslali mi sms,že mi to automaticky prodlužují na další rok,tak sem volala operátorovi a tam mi řekli,že musím zažádat o zrušení před ukončením smlouv.Takže až za rok :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30421
26.10.10 19:30

vypovědět nemůžeš, jsou to hajzli a když ti končí smlouva tak jestli si o ukončení sama nenapíšeš měsíc předem tak ti to prodlouží sami. Mě nedávno končila smlouva a denně volali a pořád přemlovali, přidávali volné sms a minuty. Zkus se nechat vystavit podrobný výpis a tam bys měla zjistit za co tolik platíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29426
26.10.10 19:44

T-mobile jsou opravdu pěkní :cert: . Brácha měl od nich paušál na internet, chtěl to zrušit a bohužel. Jediné co šlo bylo snížit paušál z 1.250 na 500 KČ. Ale platit musí vesele dál. :-x

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.10 19:44

holky nejen T-mobile… toto dělá i O2 a Vodafone…bohužel… :pocitac: vystřídala jsem všechny operátory, u všech nesrovnalosti ve výpise, dlouhé dohady přes linky atd…

vypovědět můžeš, ale musela bys doplatit paušály za ten rok plus myslím nějakou smluvní pokutu…
takže nezbývá než vydržet, i když je to protivné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13338
26.10.10 20:02

Já se teda musím zastat Vodafonu, jsem u nich od r. 1998 a jsem maximálně spokojená. Vždycky mi vyšli vstříc, teď budu teda reklamovat telefon, tak snad nezměním názor :-D :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19493
26.10.10 22:52
Míša8808 píše:
Já se teda musím zastat Vodafonu, jsem u nich od r. 1998 a jsem maximálně spokojená. Vždycky mi vyšli vstříc, teď budu teda reklamovat telefon, tak snad nezměním názor :-D :-D

Ja souhlasim, ja vystridala taky vsechny, ale sluzby a jednani jako ma Vodafone nema zadnej jinej operator. A kdyz byly nejaky nesrovnalosti, tak jsem se behem minuty dovolala operatovori a vsechno se vyridilo…fakt pohodicka. Kdyz jsem se snazila dovolat operatora na O2, tak jsem to po marnych 20 min vzdala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.10 08:44

To je fajn, že máte s ním dobrou zkušenost, třeba jsem já jen černá ovce, nepátrala jsem po tom… už je to 5let zpátky, co jsem u nich měla paušál, obvyklá útrata kolem 300Kč, jednou mi přišel účet na 5.000 a po několika telefonátech i osobních jednáních jsem se nedozvěděla, jak je to možné, když já jsem to nemohla provolat… bylo mi sděleno, ať je klidně dám k soudu a zaplatím si soudní výlohy. Nakonec díky ochotnému kamarádovi, co se vyznal, to dopadlo dobře - chyba byla na jejich straně, ale omluvy jsem se nedočkala a nebýt to tolik peněz, vzdala bych to, ty tahanice by mi za to nestály. Ale tohle se samozřejmě stává i u jiných operátorů a potažmo u všech služeb ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19493
27.10.10 10:29
zuzanasinova píše:
To je fajn, že máte s ním dobrou zkušenost, třeba jsem já jen černá ovce, nepátrala jsem po tom… už je to 5let zpátky, co jsem u nich měla paušál, obvyklá útrata kolem 300Kč, jednou mi přišel účet na 5.000 a po několika telefonátech i osobních jednáních jsem se nedozvěděla, jak je to možné, když já jsem to nemohla provolat… bylo mi sděleno, ať je klidně dám k soudu a zaplatím si soudní výlohy. Nakonec díky ochotnému kamarádovi, co se vyznal, to dopadlo dobře - chyba byla na jejich straně, ale omluvy jsem se nedočkala a nebýt to tolik peněz, vzdala bych to, ty tahanice by mi za to nestály. Ale tohle se samozřejmě stává i u jiných operátorů a potažmo u všech služeb ;-)

Ty brdo, tak to je blby :think: ja kdyz jsem mela u nich vysokej pausal, tak jsem jim zavolala a vsechno jsme bod po bodu prosli a zrusili veskery zbytnosti, co jsem tam mela a najednou platim jen pulku i kdyz volam stejne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15373
27.10.10 10:53

Tak u Vodafone nebyl problém paušál zrušit. Pravda, že jsem tam byla víc než 2 roky, ale minulý měsíc jsem si zažádala a zrovna v pondělí bylo vykonáno. Jen mi tedy automaticky neaktivovali na tom samém čísle kredit, jak jsme se původně dohodli, musela jsem opět volat na infolinku, ale když tak čtu ten t-mobile, tak to je prkotina :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama