Vypoved v restauraci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15
16.9.21 21:27

Vypoved v restauraci

Ahoj holky jdu si pro radu a mozna se i trosku vykecat.Po dlouhe uvaze jsem se rozhodla ze dam v praci vypoved. Strasny Kollektiv a psychicky natlak od kucharu(delam v restauraci)…Mam super sefa s kterym se da mluvit o vsem…Prevzal 30 let zavedenou restauraci s veskerym personalem a po mesici nam pridal…Problem je v tom ze vubec neni z oboru a nasi panove z kuchyne vedi ze to vse stoji na nich a podle toho se k nam take chovaj..Uz se vlastne ztracim v tom kdo tam tomu sefuje :D A ted k moji otazce:mam mu rict duvod kvuli kteremu odchazim ze je to kvuli kolegum co mi zneprijemnujou zivot a praci i s tim rizikem ze mi budou delat celej mesic ze zivota peklo a budu chodit vynervovana do prace a nebo si neco vymyslet a v klidu si odpracovat mesic a jit do …..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2508
16.9.21 21:35
@Lalalala35 píše:
Ahoj holky jdu si pro radu a mozna se i trosku vykecat.Po dlouhe uvaze jsem se rozhodla ze dam v praci vypoved. Strasny Kollektiv a psychicky natlak od kucharu(delam v restauraci)…Mam super sefa s kterym se da mluvit o vsem…Prevzal 30 let zavedenou restauraci s veskerym personalem a po mesici nam pridal…Problem je v tom ze vubec neni z oboru a nasi panove z kuchyne vedi ze to vse stoji na nich a podle toho se k nam take chovaj..Uz se vlastne ztracim v tom kdo tam tomu sefuje :D A ted k moji otazce:mam mu rict duvod kvuli kteremu odchazim ze je to kvuli kolegum co mi zneprijemnujou zivot a praci i s tim rizikem ze mi budou delat celej mesic ze zivota peklo a budu chodit vynervovana do prace a nebo si neco vymyslet a v klidu si odpracovat mesic a jit do …..
říct. Aspoň má šanci něco změnit
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
16.9.21 21:39

@smajlik345 problem je ze jeden z tech kucharu je jeho prava ruka a on mu na 💯 % veri..Takze nevim zda to neni jako hazet hrach proti zdi….Abych pak nebyla za blbecka a jeste nedostavala celej mesic cocku😀vis jak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
895
16.9.21 21:40

Já bych pravý důvod v tomto případě řekla.

Ty máš smlouvu tak postavenou, že můžeš odejít po měsíci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
16.9.21 21:43
@Karamba2020 píše:
Já bych pravý důvod v tomto případě řekla.Ty máš smlouvu tak postavenou, že můžeš odejít po měsíci?

Ano…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
16.9.21 21:45

Jestli tě to nervuje, tak řekni něco neutrálního a poslední den/týden si ho vezmy stranou a řekni pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
895
16.9.21 21:46

Měsíc to vydržíš, nehledě na to, že se to kuchaři vůbec nemusejí dozvědět.
Když řekneš pravdu, existuje teoretická šance, že se něco změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
16.9.21 21:49
@Karamba2020 píše:
Měsíc to vydržíš, nehledě na to, že se to kuchaři vůbec nemusejí dozvědět.
Když řekneš pravdu, existuje teoretická šance, že se něco změní.

Sef rika tomu kuchari vsechno…Je jako jeho partner….Kuchar ma na starost celej personal…Sef mu dava trzbu proste jeho prava ruka.Vim jak to u nas chodi…Ted od nas odchazi provozni a kuchar vi presne co mu v kanclu rekla….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
16.9.21 21:50
@Sisika9 píše:
Jestli tě to nervuje, tak řekni něco neutrálního a poslední den/týden si ho vezmy stranou a řekni pravdu.

Taky jsem si rikala ze bych mu to rekla posledni den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2508
16.9.21 21:55
@Lalalala35 píše:
@smajlik345 problem je ze jeden z tech kucharu je jeho prava ruka a on mu na 💯 % veri..Takze nevim zda to neni jako hazet hrach proti zdi….Abych pak nebyla za blbecka a jeste nedostavala celej mesic cocku😀vis jak

Tak v tom případě mu to řekni poslední den při odchodu…
Pak už zaleží na něm, zda s tím něco udělá a bude tam mít dlouhodobý personál, který spolu bude fungovat nebo se to tam bude pořád střídat kvůli kuchařům

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3017
16.9.21 22:06

Ja teda jsko servirka nikdy s kuchyni nemela problem, i morousove nakonec po tydnu byli uplne v pohode. Sem tam jim donest za den kaficko, zeptat se, jedtli si daj limonadu. Donest svoji upecenou babovku nebo tak neco ke kafi. I pomocným silám jsem takhle chtela den zpříjemnit. Pak s kuchyni nikdy nebyl problem. Delas to taky takhle? Ptas se jich, zda chteji s necim pomoct atd? Kuchari jsou vsichni stejno v tomhle vyžadujou to. Chtej pochvalu a pokecat. Vytah zensky zbraně a treba tomu budes šéfovat ty a ne kuchyn :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zkus, jestli prijde zmena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
16.9.21 22:11
@Micaella22 píše:
Ja teda jsko servirka nikdy s kuchyni nemela problem, i morousove nakonec po tydnu byli uplne v pohode. Sem tam jim donest za den kaficko, zeptat se, jedtli si daj limonadu. Donest svoji upecenou babovku nebo tak neco ke kafi. I pomocným silám jsem takhle chtela den zpříjemnit. Pak s kuchyni nikdy nebyl problem. Delas to taky takhle? Ptas se jich, zda chteji s necim pomoct atd? Kuchari jsou vsichni stejno v tomhle vyžadujou to. Chtej pochvalu a pokecat. Vytah zensky zbraně a treba tomu budes šéfovat ty a ne kuchyn :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:Zkus, jestli prijde zmena
nejdriv jdu ja a potom prsa :lol: jsem pekna baba a vse co tu zminujes delam(sef po me pokukuje a ma me rad)Ale nasi hosi jsou z Albanie :pocitac: myslim ze i kdybych se jim vlezla cela do te p…. Tak ani to nepomuze….
Jsem na kluky hodna…U nas v praci jsi deb…. kdyz udelas nejakou malickou chybu takze asi tak
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat