Postup při výběrovém řízení na OSSZ

Anonymní
16.9.21 17:59

Postup při výběrovém řízení na OSSZ

Krásný den :kytka:

Potřebovala bych, prosím, poradit, kdo má zkušenost, nebo ví, jak to chodi.
Hlasila jsem se do výběrového řízení na pozici referet/vrchní referent nemoc. davek na ossz. Prišel dopis, že jsem byla vybraná mezi 3 nejvhodnější uchazeče a dal nic o tom, kdy dají vědět, nebo jak a co dál.
Jen že, až vyberou jednoho, tak ho vyzvou k lékařské vstupní prohlídce.

Myslela jsem, že už budu vědět, na čem jsem :roll: kdy se Teda ozvou a jakým způsobem, nevi někdo? Volají, nebo posílají dalsi dopis? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9929
16.9.21 18:03

Neni tam datum osobniho pohovoru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 18:06

@PaníBovaryová však ten už byl. Pohovor před komisi a po 2 dnech přišlo toto vyjádření :)

• Citovat
  • Nahlásit
3975
16.9.21 18:11
@Anonymní píše:
Krásný den :kytka:

Potřebovala bych, prosím, poradit, kdo má zkušenost, nebo ví, jak to chodi.
Hlasila jsem se do výběrového řízení na pozici referet/vrchní referent nemoc. davek na ossz. Prišel dopis, že jsem byla vybraná mezi 3 nejvhodnější uchazeče a dal nic o tom, kdy dají vědět, nebo jak a co dál.
Jen že, až vyberou jednoho, tak ho vyzvou k lékařské vstupní prohlídce.

Myslela jsem, že už budu vědět, na čem jsem :roll: kdy se Teda ozvou a jakým způsobem, nevi někdo? Volají, nebo posílají dalsi dopis? :D

Chápu to, ze pořád vybírají. Možná bych zavolala a projevila, ze mám zájem. Otázka je, jestli tam s tebou nebyl někdo, koho by jen presoupli z pracovního do služebního poměru, to nemáš sanci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 18:13

@Elishka1 jako zavolat a projevit zájem, když jsem byla na pohovoru už? To mi nějak nedává smysl… Vím, že moc šancí asi není, ale jen by mě zajímalo, jestli dají vědět, i když přijata nebudu. Ano je to služební pomer

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 18:14
@Elishka1 píše:
Chápu to, ze pořád vybírají. Možná bych zavolala a projevila, ze mám zájem. Otázka je, jestli tam s tebou nebyl někdo, koho by jen presoupli z pracovního do služebního poměru, to nemáš sanci

V dopise je, že má o tom rozhodnout nejvyšší nadřízený :think:

• Citovat
  • Nahlásit
3975
16.9.21 18:19
@Anonymní píše:
V dopise je, že má o tom rozhodnout nejvyšší nadřízený :think:

Tak leda zavolat na kontaktni osobu z dopisu a zeptat se, v jakém je to stavu. Známou takhle uprednostnili, líbilo se jim, ze je aktivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat