Vypovídat se kvůli Dr

312
14.5.21 22:32

Vypovídat se kvůli Dr

Ahoj holky dnes jsem byla u Dr kvůli bolesti v podbřišku Dr se mě ptala zda beru antikoncepci řekla jsem že ne že piju kontryhelový čaj a ona mi řekla že antikoncepce je na otěhotnění a sestra to potvrdila tak jsem ji řekla že antikoncepce není na otěhotnění ale že tomu zabrání aby žena otěhotněla :nevim: byla jsem z toho zmatená když řekla že antikoncepce je na otěhotnění a pak mi řekla že kontryhelový čaj není na menstruaci že o tom ani neslyšela řekla jsem jí že to čaj piju aby ta menstruace tolik nebolela a byla normální bez bolestná a ona mi řekla že tohle nikdy neslyšela že se to používá :nevim: tak vůbec nevím jsem blázen já? Že nevím že antikoncepce je pro ženy který nechtějí otěhotnět a nebo opravdu nějaká antikoncepce funguje na otěhotnění :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21449
14.5.21 22:36

Pokud myslíš tak jako píšeš, tak nepochybuju o tom, že jsi si s lékařkou nerozuměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
14.5.21 22:39

Tak to je slušný chaos :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
14.5.21 22:40

@Janli Možná jsem ji nerozuměla ale určitě jsem slyšela že antikoncepce je na otěhotnění
A pokud jsem špatně slyšela tak asi musím jít na ušní :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
739
14.5.21 22:42

Antikoncepce samozřejmě brání početí. Kdo ví, co ti doktorka říkala, asi se ti to nějak pomotalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9641
14.5.21 22:42

Tak podle diskuzi tady otehotni přes antikoncepci tak 80% žen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
14.5.21 22:44

@JancaS84 ale antikoncepce má bránit tomu ne aby žena neotěhotněla je jasný že se může stát cokoliv ale určitě žádná antikoncepce není na plodnost :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
14.5.21 22:45

@annali Asi jo asi jsem slyšela to co ani neřekla říkala toho tolik že už ani nevím :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
@Sovička 00 píše:
@Janli Možná jsem ji nerozuměla ale určitě jsem slyšela že antikoncepce je na otěhotnění
A pokud jsem špatně slyšela tak asi musím jít na ušní :mrgreen: :mrgreen:

Mohla to klidne myslet tak, ze ovlivnuje otehotneni /do toho spada i zabraneni otehotneni/ a prisla ji divna odpoved ze ne a misto ni beres tem caj - ktery pokud vim se doporucuje na opacny ucinek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
739
@JancaS84 píše:
Tak podle diskuzi tady otehotni přes antikoncepci tak 80% žen.

Ty jo, tak možná měla ta doktorka fakt pravdu. Se tady člověk dozví věci při večeru. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
14.5.21 22:46

@Nickjmeno možný je že myslela že to ovlivňuje otěhotnění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6369
14.5.21 22:48

@Sovička 00 Tak například zdejší uživatelky jsou často těhotné i když berou hormonální antikoncepci.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
14.5.21 22:49
@Sovička 00 píše:
@Nickjmeno možný je že myslela že to ovlivňuje otěhotnění

Oni jak toho maji hodně tak kolikrát mluví zkráceně a nemusí si to vůbec uvědomit a sestřička už ten slang taky zná, takže jim nemusí dojít, že se do toho pak takhle zamotáme, já si taky půlku rozhovoru přehrávám ještě v autě na cestě domů z vyšetření :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
14.5.21 22:53

@Nickjmeno přesně já si ten rozhovor přehrávala pořád dokola a říkala jsem si zda jsem slyšela dobře :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
14.5.21 22:53

@Alušáček ano taky jsem si všimla :jazyk: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu