Vypracované státnicové otázky

1
6.2.21 23:00

Vypracované státnicové otázky

Ahoj, sháním vypracované otázky ke státnicím z předmětu Občanské právo, studuji Cevro Institut bc. Nemáte někdo vypracované otázky, nebo nevíte o někom kdo je má? Na ceně se domluvíme. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7873
6.2.21 23:06

Z vlastni zkusenosti ti muzu rict ze se polovinu naucis, kdyz si je vypracujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1324
7.2.21 08:10

Koupím si školu, koupím si zkoušky, koupím si státnice, koupím si titul. Pak přijdu do práce a budu úplně blbá… ale jo, peníze vše vyřeší. Takovýmto lidem bych ten titul nedala už z principu. Když na to nemáš, nestuduj. Pokud se ti nechce, nestuduj. A pokud se to chceš naučit, udělej si ty otázky sama. Tím se to naučíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53404
7.2.21 08:27

Nedoporucuji. Vypracuj si je. My jsme nic nekupovali, ale sesla se dobra parta v rocniku, ze jsme si rozdelili otazky, kdyz se chystalo na bakalarske a vypracovane jsme si poskytli. Ze proste kazdy vypracoval neco a pak se to mezi spoluzaky postoupilo. Mi to od jinych nesedlo. To se mi ucilo nejhur. Prepisovala jsem si neco. Ale snaha byla, tehdy se sesel fajn kolektiv, ze jsme si pomahali a tahli spolu za jeden provaz.
Letos nas cekaji magisterske statnice. A radeji sama si hledam, vypisuji. Tak si to zapamatuji a mam min drilovani. Ale nam se nas kolektiv rozpadnul. Ti fajn koncili bakalarem. Na navazujici pristoupila skupina, ktera je uplne jina. Takze ani nemam chut, ze bych nekomu svoje vypracovane otazky poskytla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat