Vysoká škola 10 let po maturitě?

10
6.2.21 18:29

Doporuceni na Vysokou skolu pro nekoho kdo je 10 let po stredni?

Mate nekdo prosim dobry tip na Vysokou skolu ktera se snadno vystuduje kdyz clovek neni zvykly na studovani? Jsem jiz pres 10 let po stredni a mam v sobe touhu neco vystudovat 8o - at je to psychologie, ekologie ci jazyky. Neco co se da vystupovat snadno pri praci a neni v tom matika ci jakekoliv vypocty :nevim: Budu moc vdecna za jakoukoliv pomoc. :hug: Koukala jsem online na stranky a mam v tom hrozny bordel :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
77554
6.2.21 18:35

@Zori22 zkus práva v Plzni :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
6.2.21 18:36
@Zori22 píše:
Mate nekdo prosim dobry tip na Vysokou skolu ktera se snadno vystuduje kdyz clovek neni zvykly na studovani? Jsem jiz pres 10 let po stredni a mam v sobe touhu neco vystudovat 8o - at je to psychologie, ekologie ci jazyky. Neco co se da vystupovat snadno pri praci a neni v tom matika ci jakekoliv vypocty :nevim: Budu moc vdecna za jakoukoliv pomoc. :hug: Koukala jsem online na stranky a mam v tom hrozny bordel :oops:

A co si představuješ pod pojmem „vystudovat jazyky“? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1950
6.2.21 18:38

A musí to být vejška? Co třeba nějaký kurz? Znakový jazyk? Mě to moc bavilo. Jinak pokud chceš mít VŠ a nechceš se moc učit, tak určitě na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze se ti bude líbit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3928
6.2.21 18:38

Dostaneš děsnej kouř za ty gramatický chyby.

Já bych poradila podívat se, co se nabízí v okolí (i kombinované studium pri práci znamená, že tam budeš muset o vikendu azd jezdit, tak ať to není daleko) za školy a možná zkusit ne rovnou VŠ, ale třeba nějaký kurz ČŽV - to je kurz celoživotního vzdělávání, organizují to vysoké školy a je to třeba na rok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1950
6.2.21 18:40

@Zori22 A jestli už máš 10 let po SŠ, tak to už určitě máš za sebou Vysokou školu života. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
6.2.21 18:46

@stinga to asi uplne nejde pri praci :? Ale dekuju

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
6.2.21 18:47

@Kazimíra Olejovka haha to mozna Jo! Ale o Vysoke skole uz nejakou dobu premyslim:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35489
6.2.21 18:48

Neco jednoducheho, jako psychologii, tos me pobavila :lol: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3462
6.2.21 18:48
@Zori22 píše:
Mate nekdo prosim dobry tip na Vysokou skolu ktera se snadno vystuduje kdyz clovek neni zvykly na studovani? Jsem jiz pres 10 let po stredni a mam v sobe touhu neco vystudovat 8o - at je to psychologie, ekologie ci jazyky. Neco co se da vystupovat snadno pri praci a neni v tom matika ci jakekoliv vypocty :nevim: Budu moc vdecna za jakoukoliv pomoc. :hug: Koukala jsem online na stranky a mam v tom hrozny bordel :oops:
:lol: :lol: :lol: jo doporučuji jednooborovou psychologii na Karlově univerzitě nebo na UPOL (jestli tam ještě je- možná se pletu). To zvládneš levou zadní. :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
6.2.21 18:48

@Kazimíra Olejovka mas zkusenosti s touto skolou?:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
6.2.21 18:49

@roba18 super kouknu na to, dekuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
6.2.21 18:51

@Waterpower hehe nerikam ze to musi byt jednoduche ale zvadatelne pri praci :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
6.2.21 18:52

@Platanka diky za tip:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2356
6.2.21 18:54

A proč chceš studovat? Tak asi víš co by tě bavilo (historie, konkrétní jazyk, ekonomie, prirodoveda…) nebo v čem se pohybuješ dosud. A nebo chceš titul zadarmo? V prvé řadě si rozmysli, jestli tomu fakt chceš obětovat kopu času, protože něco dělat jen tak pro zábavu tě bude bavit první tři měsíce. Pak (možná) uděláš pár semestrů a už se ti to nebude chtít vzdávat a budeš tomu muset spoustu věcí podřizovat - práce, směny, víkendy, děti, manžela, dojíždění, stres o zkouškovém. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze