Vysoká škola 10 let po maturitě?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Doporuceni na Vysokou skolu pro nekoho kdo je 10 let po stredni?
Mate nekdo prosim dobry tip na Vysokou skolu ktera se snadno vystuduje kdyz clovek neni zvykly na studovani? Jsem jiz pres 10 let po stredni a mam v sobe touhu neco vystudovat
- at je to psychologie, ekologie ci jazyky. Neco co se da vystupovat snadno pri praci a neni v tom matika ci jakekoliv vypocty
Budu moc vdecna za jakoukoliv pomoc.
Koukala jsem online na stranky a mam v tom hrozny bordel ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
@Zori22 píše:
Mate nekdo prosim dobry tip na Vysokou skolu ktera se snadno vystuduje kdyz clovek neni zvykly na studovani? Jsem jiz pres 10 let po stredni a mam v sobe touhu neco vystudovat- at je to psychologie, ekologie ci jazyky. Neco co se da vystupovat snadno pri praci a neni v tom matika ci jakekoliv vypocty
Budu moc vdecna za jakoukoliv pomoc.
Koukala jsem online na stranky a mam v tom hrozny bordel
A co si představuješ pod pojmem „vystudovat jazyky“? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
A musí to být vejška? Co třeba nějaký kurz? Znakový jazyk? Mě to moc bavilo. Jinak pokud chceš mít VŠ a nechceš se moc učit, tak určitě na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze se ti bude líbit.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Dostaneš děsnej kouř za ty gramatický chyby.
Já bych poradila podívat se, co se nabízí v okolí (i kombinované studium pri práci znamená, že tam budeš muset o vikendu azd jezdit, tak ať to není daleko) za školy a možná zkusit ne rovnou VŠ, ale třeba nějaký kurz ČŽV - to je kurz celoživotního vzdělávání, organizují to vysoké školy a je to třeba na rok.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Zori22 A jestli už máš 10 let po SŠ, tak to už určitě máš za sebou Vysokou školu života. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kazimíra Olejovka haha to mozna Jo! Ale o Vysoke skole uz nejakou dobu premyslim:-)
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Zori22 píše:
Mate nekdo prosim dobry tip na Vysokou skolu ktera se snadno vystuduje kdyz clovek neni zvykly na studovani? Jsem jiz pres 10 let po stredni a mam v sobe touhu neco vystudovat- at je to psychologie, ekologie ci jazyky. Neco co se da vystupovat snadno pri praci a neni v tom matika ci jakekoliv vypocty
Budu moc vdecna za jakoukoliv pomoc.
Koukala jsem online na stranky a mam v tom hrozny bordel
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Waterpower hehe nerikam ze to musi byt jednoduche ale zvadatelne pri praci ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
A proč chceš studovat? Tak asi víš co by tě bavilo (historie, konkrétní jazyk, ekonomie, prirodoveda…) nebo v čem se pohybuješ dosud. A nebo chceš titul zadarmo? V prvé řadě si rozmysli, jestli tomu fakt chceš obětovat kopu času, protože něco dělat jen tak pro zábavu tě bude bavit první tři měsíce. Pak (možná) uděláš pár semestrů a už se ti to nebude chtít vzdávat a budeš tomu muset spoustu věcí podřizovat - práce, směny, víkendy, děti, manžela, dojíždění, stres o zkouškovém. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit