Vysoká škola 10 let po maturitě?

10
6.2.21 18:29

Doporuceni na Vysokou skolu pro nekoho kdo je 10 let po stredni?

Mate nekdo prosim dobry tip na Vysokou skolu ktera se snadno vystuduje kdyz clovek neni zvykly na studovani? Jsem jiz pres 10 let po stredni a mam v sobe touhu neco vystudovat 8o - at je to psychologie, ekologie ci jazyky. Neco co se da vystupovat snadno pri praci a neni v tom matika ci jakekoliv vypocty :nevim: Budu moc vdecna za jakoukoliv pomoc. :hug: Koukala jsem online na stranky a mam v tom hrozny bordel :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21917
6.2.21 18:35

@Zori22 zkus práva v Plzni :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31383
6.2.21 18:36
@Zori22 píše:
Mate nekdo prosim dobry tip na Vysokou skolu ktera se snadno vystuduje kdyz clovek neni zvykly na studovani? Jsem jiz pres 10 let po stredni a mam v sobe touhu neco vystudovat 8o - at je to psychologie, ekologie ci jazyky. Neco co se da vystupovat snadno pri praci a neni v tom matika ci jakekoliv vypocty :nevim: Budu moc vdecna za jakoukoliv pomoc. :hug: Koukala jsem online na stranky a mam v tom hrozny bordel :oops:

A co si představuješ pod pojmem „vystudovat jazyky“? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.2.21 18:38

A musí to být vejška? Co třeba nějaký kurz? Znakový jazyk? Mě to moc bavilo. Jinak pokud chceš mít VŠ a nechceš se moc učit, tak určitě na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze se ti bude líbit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1736
6.2.21 18:38

Dostaneš děsnej kouř za ty gramatický chyby.

Já bych poradila podívat se, co se nabízí v okolí (i kombinované studium pri práci znamená, že tam budeš muset o vikendu azd jezdit, tak ať to není daleko) za školy a možná zkusit ne rovnou VŠ, ale třeba nějaký kurz ČŽV - to je kurz celoživotního vzdělávání, organizují to vysoké školy a je to třeba na rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.2.21 18:40

@Zori22 A jestli už máš 10 let po SŠ, tak to už určitě máš za sebou Vysokou školu života. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.2.21 18:46

@stinga to asi uplne nejde pri praci :? Ale dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.2.21 18:47

@Kazimíra Olejovka haha to mozna Jo! Ale o Vysoke skole uz nejakou dobu premyslim:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35261
6.2.21 18:48

Neco jednoducheho, jako psychologii, tos me pobavila :lol: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
@Zori22 píše:
Mate nekdo prosim dobry tip na Vysokou skolu ktera se snadno vystuduje kdyz clovek neni zvykly na studovani? Jsem jiz pres 10 let po stredni a mam v sobe touhu neco vystudovat 8o - at je to psychologie, ekologie ci jazyky. Neco co se da vystupovat snadno pri praci a neni v tom matika ci jakekoliv vypocty :nevim: Budu moc vdecna za jakoukoliv pomoc. :hug: Koukala jsem online na stranky a mam v tom hrozny bordel :oops:
:lol: :lol: :lol: jo doporučuji jednooborovou psychologii na Karlově univerzitě nebo na UPOL (jestli tam ještě je- možná se pletu). To zvládneš levou zadní. :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10

@Kazimíra Olejovka mas zkusenosti s touto skolou?:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.2.21 18:49

@roba18 super kouknu na to, dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.2.21 18:51

@Waterpower hehe nerikam ze to musi byt jednoduche ale zvadatelne pri praci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.2.21 18:52

@Platanka diky za tip:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
6.2.21 18:54

A proč chceš studovat? Tak asi víš co by tě bavilo (historie, konkrétní jazyk, ekonomie, prirodoveda…) nebo v čem se pohybuješ dosud. A nebo chceš titul zadarmo? V prvé řadě si rozmysli, jestli tomu fakt chceš obětovat kopu času, protože něco dělat jen tak pro zábavu tě bude bavit první tři měsíce. Pak (možná) uděláš pár semestrů a už se ti to nebude chtít vzdávat a budeš tomu muset spoustu věcí podřizovat - práce, směny, víkendy, děti, manžela, dojíždění, stres o zkouškovém. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat