Vyrážka miminko 5 měsíců

45
13.4.20 18:45

Vyrážka miminko 5 měsíců

Ahojky holky, prosím o radu, dneska jsem při koupání malému objevila vyrazku na ručičce, malinko má i na druhé. Nevíte co by to mohlo být? Malý je plne kojeny, jídlo hlidam, peru v Lovele seděla mu od začátku, kosmetiku pro nej mám pořad též tu samou od porodnice, žádná změna taky seděla. Na sluníčku nebyl. Jediné co měl dva dny teploty, po očkováni. Prosím mate nějaká zkušenost? Případně co koupit? Nechce se mi hned letět v teto situaci k doktorce, samozřejmě kdyby se to zhoršilo tak pujdem to je jasné. Je to takové hrubší.. Děkuji :) :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
139
13.4.20 19:36

@Rousie.ei mazala bych bepanthenem mouhou to byt jen potnicky… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1576
13.4.20 19:40

Můj syn to měl (má) také, po nemoci sw mu to rozjelo i jinde po těle, ale teď když už je fit tak už zas jen na těch ruckach. Mazu La Roche Possay a krásně to po tom zjemni, skoro to nejde cítit. A dcera to měla jako miminko taky a cca od roka po tom ani památky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
13.4.20 19:44

@Mishka85 jee moc děkuji mrknu a něco poridim děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
13.4.20 19:45

@TerezaTrota děkuji Terez já sem si říkala, ze možná ano :) snad se mu to nerozleze děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 19:48

Syn ma neco podobneho. Pry jsou to kvasinky. Pomohla hodne obycejna vazelina. Ted se to zase vratilo, pouzivame sudokrem a repik.
@Mishka85 ktery pripravek konkretne prosim?

• Citovat
  • Nahlásit
139
14.4.20 08:19
@Anonymní píše:
Syn ma neco podobneho. Pry jsou to kvasinky. Pomohla hodne obycejna vazelina. Ted se to zase vratilo, pouzivame sudokrem a repik.
@Mishka85 ktery pripravek konkretne prosim?

Dobrej na kvasinky zkuste imazol je na to primo urcen :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat