Atopický ekzém v okolí úst

Anonymní
9.4.20 12:32

Atopický ekzém v okolí úst

Dobrý den,

prosím je tady někdo, kdo má atopický ekzém v okolí úst? Mně se tedy začal šířit už i na obočí a na čelo. Skoušela jsem už mnoho různých krémů, taky jsem byla u doktora a nic mi moc nezabíra. Ekzém počas léta vždy na chvíli zmizí, pak se v zimě objeví.
Nemáte někdo prosím radu co Vám zabralo?

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
265
9.4.20 12:54

Ahoj, já se přidám. Mně se po porodech spravil, ale teď po desinfekci a s rouškou je to hrůza! Třeba někdo poradí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.20 12:57

Mně se právě taky hrozně zhoršil od nošení roušek. V lékarně mi pani doporučila Uriage Xemose ale nemám pocit, že by mi nějak pomáhal, to už Nivea Baby mi více pomáhala. Taky mám zinkovou mast ale tá mi pomůže jenom na chvíli.

• Citovat
  • Nahlásit
1563
9.4.20 13:06

Zkuste vazelinovou mast Infadolan..
Mazu tim mimino, a i sebe.. Mam lupenku, takze jsem cela oschla, a pomaha to nam oboum..
Je to na exemy, popaleniny, oderky, opruzeniny..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11115
9.4.20 13:15

Trpím na to každé jaro, když se mi rozjede alergie. A jediné, co mi pomáhá, je Bioderma Atoderm, mají krém přímo na obličej. Stojí kolem 270Kč. Jednou mi místo toho,, vnutili" ten Uriage a to byla úplná katastrofa. Spíš se mi to po něm ještě zhoršilo. Já tu Bioderma mám ráda celou řadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6164
9.4.20 15:27
@Anonymní píše:
Mně se právě taky hrozně zhoršil od nošení roušek. V lékarně mi pani doporučila Uriage Xemose ale nemám pocit, že by mi nějak pomáhal, to už Nivea Baby mi více pomáhala. Taky mám zinkovou mast ale tá mi pomůže jenom na chvíli.

Zkusila jsi od nich konkrétně ten Cica krém…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.20 16:18

@vulpes
od který značky myslíš? Uriage jsem se dívala a nemá žádnej cica krém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6164
9.4.20 18:05
@Nibenwen15 píše:
@vulpes
od který značky myslíš? Uriage jsem se dívala a nemá žádnej cica krém

myslím přesně od Uriage - Cica krém…stačí zadat do vyhledávače tahle dvě slova a vyjede toho hromada 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.20 18:33
@vulpes píše:
Zkusila jsi od nich konkrétně ten Cica krém…?

Ten mi pani v lékárne prodala samozřejmě taky :lol: nějaký nový s SPF 50. Mám pocit, že mám pak ten ekzém takový tmavější a hodně viditelný.

• Citovat
  • Nahlásit
6164
9.4.20 20:17
@Anonymní píše:
Ten mi pani v lékárne prodala samozřejmě taky :lol: nějaký nový s SPF 50. Mám pocit, že mám pak ten ekzém takový tmavější a hodně viditelný.

Ten fakt ne 😔 ten mi taky jednou vnutii, když měl ten normální výpadek a ten s SPF je fakt kravina 🤦‍♀️
Ale teď jak vysvitlo sluníčko, tak jsem si říkala ze by se na obličej třeba i hodil… a naschvál ho doma nemůžu nikde najít.
Ale ten normální Cica teď máme doma jako malý fungující zázrak… jako kdysi dávno fungovala Bioderma, než to přestalo a kluk začal ječet, ze ho ta Bioderma (a všechno ostatní podobné) pálí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.20 20:27
@vulpes píše:
Ten fakt ne 😔 ten mi taky jednou vnutii, když měl ten normální výpadek a ten s SPF je fakt kravina 🤦‍♀️
Ale teď jak vysvitlo sluníčko, tak jsem si říkala ze by se na obličej třeba i hodil… a naschvál ho doma nemůžu nikde najít.
Ale ten normální Cica teď máme doma jako malý fungující zázrak… jako kdysi dávno fungovala Bioderma, než to přestalo a kluk začal ječet, ze ho ta Bioderma (a všechno ostatní podobné) pálí :nevim:

Jo mně ho taky vnutila, řekla jsem si ale že to zkusím. Děkuji za radu ;) Nevím čím to může být, že se to teď tak zhoršilo, říkala jsem si právě když budu doma bez make upu tak to bude lepší, možno míň pít víno při té karanténě, jenomže s děckami to občas bez toho nejde :D

• Citovat
  • Nahlásit
1.5.20 19:43

vyléčení ekzému

Ahoj, já už ekzém vyřešila a poměrně rychle. teda dříve se mi vracel ale protože jsem to neuměla léčit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat