Vyrážka na hlavičce miminka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lesanka22
Kecalka 118 příspěvků 30.08.19 11:35
Vyrážka na hlavičce miminka

Maminky prosím o radu :) mám 2mesicni miminko..nejdříve se nám začala hlavička a tělo loupat..dostali sme od Dr Lipobasi a promazavat. Jenže teď se nám začalo na hlavičce objevovat oranžové,,vridky” trochu zapáchající, místy ma hlavičku červenou..volala jsem Dr a říkala dal mazat jenže mě přijde ze ta vazelina nezabírá..mate neslo zkušenosti? Bojím se aby to malého nezavalo svědek či bolet ????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 12142 příspěvků 30.08.19 11:38

Nemáš foto? Nemůže mít dětské akne?

mau-mau
Závislačka 4334 příspěvků 30.08.19 12:03

@Lesanka22 tohle mela holka taky na hlavě (oranžové i červené, loupací, zapáchající), ale starší, dali jsme Nizoral a za jedno umytí to bylo pryč. Miminku Nizoral šampon nevím.. :think: Poradila bych se s Dr., co na seboreu, pokud to je ona :think:

Lesanka22
Kecalka 118 příspěvků 30.08.19 12:07

@Kriss Tina ju tady je foto aktuální (omlouvám se za kvalitu malej spi)

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 12142 příspěvků 30.08.19 12:16

No nevím z tohohle to moc poznat není, náš malej to měl na hlavě, ale i obličeji, břiše, pod krkem. Vypadalo to podobne, prostě pupínky, takové oranžové, zralejsi pak bílé. Dr doporučovala dávat na to zasyp, devilan se jmenoval a to zmizelo prakticky hned po aplikaci, pak taky doporučovala odvar z repiku, to bys mohla zkusit tím se nic nezkazí ani kdyby to bylo něco jinyho.

Kukacka123
Závislačka 4222 příspěvků 30.08.19 13:09

Nase mala mela oranzovou krustu na hlavicce, mastne…pouzivame sampon Tonik od Nobilis Tilia a za me parada. Za dva mesice ma vse pryc a hlavicku to uzasne udrzuje :dance: zkus mrknout, je to i pro male deticky. Je v tom hojivy zinek a je to prirodni. Pomohlo to i kamaradky dcerce :palec:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 30.08.19 13:18
@Lesanka22 píše:
@Kriss Tina ju tady je foto aktuální (omlouvám se za kvalitu malej spi)

Krásný povlečení :srdce: koupila bych krém od Uriage na seboreu mimin, poradí v doktor Max. Já ji pak tím hřebinkem se štětinami (kartáč) z hlavy sdírala (sedřít). Občas se pár šupin vrátí…

Kukacka123
Závislačka 4222 příspěvků 30.08.19 13:22
@Bubla Bůčková píše:
Krásný povlečení :srdce: koupila bych krém od Uriage na seboreu mimin, poradí v doktor Max. Já ji pak tím hřebinkem se štětinami (kartáč) z hlavy sdírala (sedřít). Občas se pár šupin vrátí…

A to treba neni vubec potreba. Za me rozhodne ten sampon Tonik a neni treba nic drit ;)

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 30.08.19 13:23
@Kukacka123 píše:
A to treba neni vubec potreba. Za me rozhodne ten sampon Tonik a neni treba nic drit ;)

Jo jo zajímavý tip, zrovna koukám, doprava zdarma  :lol:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 30.08.19 13:35

Jinak doktorka by správně měla dát recept na speciální salicylovou mast, ale u nás nehrozí… :roll:

Příspěvek upraven 30.08.19 v 13:39

mau-mau
Závislačka 4334 příspěvků 30.08.19 13:36
@Bubla Bůčková píše:
Jo jo zajímavý tip, zrovna koukám, doprava zdarma :lol:

Doprava zdarma je velké lákadlo :mrgreen: Stojí to raketu jak ten Nizoral. :think: Ale fakt jedno umytí a vlasy jak ze salónu, na hlavě nic. :palec: Jen teda v místě té vyrážky jsou lysiny. Asi tam byla dlouho :,( Takže čekáme, až to zaroste.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 30.08.19 13:42
@mau-mau píše:
Doprava zdarma je velké lákadlo :mrgreen: Stojí to raketu jak ten Nizoral. :think: Ale fakt jedno umytí a vlasy jak ze salónu, na hlavě nic. :palec: Jen teda v místě té vyrážky jsou lysiny. Asi tam byla dlouho :,( Takže čekáme, až to zaroste.

Možná koupím ten nizoral, jak furt mám vlasy v culíku, tak mám lupy, že ani head shouldr nestíhá :mrgreen: lysiny nemá, vlasů má jak děti o dva roky starší :lol: teď tam má už žluté mistecka asi tři o velikosti centimetr…

Kukacka123
Závislačka 4222 příspěvků 30.08.19 16:23
@Bubla Bůčková píše:
Jo jo zajímavý tip, zrovna koukám, doprava zdarma :lol:

To ja nevim, kupovala jsem asi pred pul rokem :nevim: nejsem zadna prodejkyne, jen davam rady, kazdy at si to prebere, jak chce ;) nebo asi nerozumim prispevku :mrgreen:

Příspěvek upraven 30.08.19 v 16:28

Kukacka123
Závislačka 4222 příspěvků 30.08.19 16:24
@mau-mau píše:

Akorat to asi nebude takovej drastak, jak ten Nizoral no, kdyz se to muze pouzivat i na miminka :mrgreen: a doprava zdarma me zrovna netankuje, kupovala jsem pred pul rokem a porad mame pulku lahvicky ;)

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 30.08.19 16:52

@Kukacka123 to jo, paní má vyloženě miminko to vypadá, já už mám starší. Ne fakt dobrej tip :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama