Vyrážka po odřenině

30.8.20 13:44

Vyrážka po odřenině

Maminky dcera si v květnu při padu odřela bradu. Mazala jsem jí to Hemagelem. Pak měla červený flek. Ten jsme promazavali a teď se ji tam udělali malé vyrážky. Viz foto. Uz nevim co s tím. Tohle se mi nikdy nestalo. Nemáte tip co na to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26669
30.8.20 13:51

Syn má podobné pupínky pod okem. Podle doktora to je atopák. Nejvíc pomáhá vysušovat a suché promazat. Je to běh na dlouhou trať. Takže v podobné fázi mažu Sudokrémem, když vysušíme, tak promazávám. Začalo to tím, že ho něco poštípalo a místo toho, aby to normálně zmizelo, tak se to rozjelo a má to od března.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1131
30.8.20 13:54

@Irena.Hlovcová a je to podlité tekutinou? Vypadá to jako opar… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.20 14:06

@Veny89 možná maličko ji. Je v tom trosku i bile jako když akné. Ale přijde mi ze se to rozšiřuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14254
30.8.20 14:07

Teda mě přijde, že v tom má nějakou infekci. Byla jsi s tím u doktorky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1131
30.8.20 14:11

@Irena.Hlovcová a jak dlouho to má tuto podobu?… Ono někdy je méně… Více. Někdy je přehnaná péče na škodu… A může to být infekce, nebo ten opar… Ale to by věděl asi víc nějaký doktor… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.20 14:12

@nozu nebyla. Celou dobu po zaceleni te rány to bylo jen červené. Teď se ji objevilo tohle. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26669
30.8.20 14:19

@Irena.Hlovcová já jsem šla v podobné fázi k doktorovi, protože jsem se bála impetiga (máme za sebou už několikrát). Takže bych vyrazila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.20 14:33

@Billi zítra urcite zajdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie