Reklama

Vyrážka pod prsem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janna22
Stálice 95 příspěvků 42 inzerátů 04.01.17 18:49
Vyrážka pod prsem

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli jste se s něčím podobným nesetkali. Udělalla se mi nějaká vyrážka(flek)pod prsem(cca před měsícem)děkuji

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4979 příspěvků 04.01.17 19:14

Nejpravděpodobněji to bude nějaká mykoza - mažte to něčím antimykotickým a je potřeba vydezinfikovat podprsenky. Jinak mažte to alespoń týden po té, co to zmizí, abyste si byla opravdu jistá, že už se to znovu nevrátí.

Namočte je do nějaké bezchlorové, nebělící dezinfekce a pak je vyperte.

marcellia
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 04.01.17 19:19

Taky se přikláním k mykoze.
Zkuste Canesten.Pod prsa, mezi prsy a kůži, si můžete vkládat bavlněné kapesníky, ať se vám to zbytečně nezapařuje. To mi radila kdysi kožní.

jitkabokule
Závislačka 3268 příspěvků 04.01.17 19:35

Sudocrem

dyňa
Kecalka 251 příspěvků 04.01.17 22:37

Canesten nebo imazol.Taky jsem to mela.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama