Vyrážka ze sluníčka

2282
22.5.11 22:27

Vyrážka ze sluníčka

Ahoj holky,už druhým rokem trpim vyrážkou po opalování.Jakmile vylezu na sluníčko a trochu se opálím,tak mám hned na rukou,krku a hrudníku miliony červených svědivých pupínků.
Nevíte co na to pomáhá?K murd se mi nechce.Předtím jsem to nikdy neměla,až po porodu.
Děkuji za radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2669
22.5.11 22:30
Dolby píše:
Ahoj holky,už druhým rokem trpim vyrážkou po opalování.Jakmile vylezu na sluníčko a trochu se opálím,tak mám hned na rukou,krku a hrudníku miliony červených svědivých pupínků.
Nevíte co na to pomáhá?K murd se mi nechce.Předtím jsem to nikdy neměla,až po porodu.
Děkuji za radu.
zdravím já mám ten stejný problém:Dakorát se mi to včera stalo.tatka muj to také ma a doktorka mu rekla nelezte na sluníčko:D takze si myslím ze spís vysoký faktor na opalování pouzívat..a jak uz jsem to mela tak jsem to namazala telovým mlekem ..no a pak to zmizelo..nevim no.. :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4471
22.5.11 22:42

Já jsem to měla a fakt jsem nemohla na sluníčko. Faktory moc nepomáhaly. Takže pak jsem pár let opravdu nelezla na slunce, resp. měla jsem zakrytý dekolt a podkolenní jamky, kde se mi to dělalo, a teď už se mi to nedělá. Ale mažu se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6555
22.5.11 22:49

Též nelezu na sluníčko :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11724
22.5.11 22:55

..

Příspěvek upraven 03.03.14 v 21:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1155
22.5.11 23:29

Ahojky, tak já mám naštěstí jen mírnou formu alergie na sluníčko, ale u moře se osypu pokaždé. Naposledy jsem si zašla před dovčou za kožní a napsala mi Flonidan. Já i kojená dcera jsme byli v pohodě, osypal se syn. Dala jsem mu půlku tabletky a do druhého dne byl v pohodě.
Takže za mě doporučuju návštěvu doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4990
23.5.11 00:26

ja tohle mivam po prvnim kontaktu s ostrym sluncem. ted si vazne nejsem jista, ale myslim, ze mi na to pomacha Dithiaden :think:
koukla jsem do lekarny a je tam, tak to bude on. si vzdycky vyhodim pribalove letaky a pak nevim, co na co je :zed: :oops:
myslim, ze je na predpis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
teresa20
23.5.11 05:55

Mívala jsem tuhle vyrážku vždycky u moře prvním pár dní a jenom ve výstřihu… Svědilo to tedy pekelně a opravdu pomáhá nemazat krémy, nechat přirozeně zahojit a nelézt na sluníčko.

• Citovat
  • Nahlásit
10934
23.5.11 08:41

ahojky,
tak přesně tím jsem trpěla jakmile vylezlo první sluníčko :roll: Měla jsem to tak ošklivé že se mi udělali pupence :(

Byla jsem u mudry a ta mi řekla že v těch první slunečních dnech se moc nevystavovat a hlavně zobat prášky proti alergii (předepsala mi Zodac, ale pak ještě doporučila Analergin ten je volně prodejný) takže jsem dohromady zobala prášky cca 2m a teď můžu na sluníčko jak je libo a žádné pupínky se neobjevují

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2271
23.5.11 08:54

Ahoj já to mám taky od porodu už 10 let a je to děs…byla jsem u lákařky ta mi řekla že se s tím nedá nic dělat,dokonce jsem kvuli tomu skončila minulu dovolenu v Bulharsku i v nemocnici tam na kapačce a pak chodila u nás na kalciovku..hruza,zkoušela jsem všechno o tu holky psali jediné co pomáhalo tak ten kerém na opalovánmí z lékarny Daylong je sice drahý ale pomáhal …jenže jsem se po něm zas neopalila ani u moře takže jsem sice byla bez vyrážky ale neopálená no a já mám i exem a všude mi doporučují opalovat se ale jak když nemužu.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13498
23.5.11 10:00

Ahoj
bud bez k mudr a nechej si predepsat prasky na alergii na slunce,nebo nelez na slunko.
Ja to mam taky,jakmile zacne palit tak mam koprivku vsude,hlavne na rukou a ve vystrihu,protoze to je nejvic na rane.
Druhym rokem mam prasky a v pohode.Mam Aerius 500.
Zadny faktor nepomaha!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
23.5.11 13:51

Ahojky, taky na to trpím a pomáhá mi Daylong pak je to ok. Taky piju rozpustné calcium a se sluníčkem prostě opatrně. když je nejhůř tak pak Zodac nebo nějaké podobné antihistaminikum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1452
23.5.11 18:53

ahoj, taky na to léta trpim, pomáhá potřít fenistil gelem, a pak tablety flonidan :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama