Vyrážky na obličeji

21.11.19 21:13

Vyrážky na obličeji

Dobrý večer, už delší dobu se mi dělají takové vyrážky kolem očí, nevíte co by to mohlo být a z čeho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11053
21.11.19 21:42

Jestli je to jen kolem očí, tak by to mohla být alergie na líčení?
jestli tě to trápí, tak s tím zajdi na kožní, možná by na to byla dobrá mastička s kortikoidy, ale zas spousta lidí takové pupínky někde má a neřeší vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10335
21.11.19 22:23

Hele dva týdny se zkus nelíčit a jen to čisti něčím hypoalergenním a hydratuj něčím taktéž hypoalergenním.

Vypadá to jako reakce na nějakou kosmetiku, takže nulová terapie je první, co je potřeba vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3601
22.11.19 13:16

Rada - umývat čistou vodou a nemazat ničím, ani micelárkou, pleťovou vodou, krémem, ničím. Alespoň ta místa, kde to máš. Na noc namaž Imazolem pasou teňoučkou vrstvu. I podle fotky vidět, že máš spíše mastnější pleť, takže bych to zkusila vysušit. Trpěla jsem na něco podobné a kožní mi poradila přesně to, co píšu a fakt to pomohlo. Prý někdy, když je mastnější pleť a ještě se promazáva nevhodným krémem ty buňky jakoby bobtnají a dělají takovou vyrážku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 19:08

No já mám spíš smíšenou pleť, ale na fotce mám zrovna krém proto působí mastně:sweat_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 20:25

Vyrážka u 4 měsíčního miminka

Dobrý den, malému příští týden budou 4 měsíce a už přes měsíc má vyrážku na tvářičkách (na jedné více a na druhé méně, ale jen na tváříčkách na tělíčku nemá nic)… Měsíc jsme používali mastičku, kterou nám namíchali v lékárně a výsledek pořád stejný. Doktorka říká, že je to u takle malých dětí normální… Ale známá mi doporučila mastičku URIAGE xémose, otázka zní jestli ji mam zkusit nebo radši nejdřív dojít na kožní, jde oto abych to touhle mastičkou nezhoršila… a prosím ještě o další radu, začli se nám dělat na hlavičce takový lupínky - bylo nám řečeno že máme mazat olejčkem…tak mažeme, ale vždycky potom máme celou hlavičku zarudlou, tak jestli je to normální a nebo změnit olejček a poslední otázka prosím…na popraskanou kůži do krve u dětí můžu potírat ŘEPÍKEM aby se rychlejc zahojila, tím bych neměla nic zkazit ne? Předem děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
včera v 14:46
@Michaelaaaaa1988 píše:
Dobrý den, malému příští týden budou 4 měsíce a už přes měsíc má vyrážku na tvářičkách (na jedné více a na druhé méně, ale jen na tváříčkách na tělíčku nemá nic)… Měsíc jsme používali mastičku, kterou nám namíchali v lékárně a výsledek pořád stejný. Doktorka říká, že je to u takle malých dětí normální… Ale známá mi doporučila mastičku URIAGE xémose, otázka zní jestli ji mam zkusit nebo radši nejdřív dojít na kožní, jde oto abych to touhle mastičkou nezhoršila… a prosím ještě o další radu, začli se nám dělat na hlavičce takový lupínky - bylo nám řečeno že máme mazat olejčkem…tak mažeme, ale vždycky potom máme celou hlavičku zarudlou, tak jestli je to normální a nebo změnit olejček a poslední otázka prosím…na popraskanou kůži do krve u dětí můžu potírat ŘEPÍKEM aby se rychlejc zahojila, tím bych neměla nic zkazit ne? Předem děkuji za rady.

Dobrý den, pokud by byl zájem, mohu nabídnout produkty s aloe vera.
Máme řadu přímo pro miminka. Krémík dávám, když se mojí malé udělají nějaké pupinky na obličeji, či telicku. Co se týče té hlavičky - má to hodně miminek a i na kožní mi řekli, ze to zmizí časem…mám kamarádky, které to neresily a děti to měly i v roce, protože to trvá. Moje maličká to měla taky, po dvou umytich nasim produktem, bylo vidět zlepšení, po 2 mesicich tam nic nemá, mela to opravdu hodně rozsáhlé. Řepíkem nic nezkazite. Sama jsem ho pouzivala na zasite rány a i primo do otevřené rány u psa… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama