Výroba studené kuchyně

Anonymní
16.5.21 19:15

výroba studené kuchyně

Chci se zeptat, nemáte někdo zkušenost s prací ve výrobě studené kuchyně, bagety a apod? Zda se to dá zvládnout, jde mi i o finance majitelka mi do telefonu řekla jen podle toho jak budu šikovná, mzdové rozpětí 18 - 25 s tím, že tam mají těch 20 čistého, ale to jsou ty které tam jsou už dlouho. Rozhodování mezi fabrikou na noční směny také a tímhle, nevím však zda to vyjde a ráda bych práci na dobu neurčitou kvůli hypotéce, což nevím jak to chtějí v té kuchyni. Zkušenost nemám, jen kdysi absolvovany kurz.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8526
16.5.21 19:19

Podle mě to není žádná atomová věda, co by se nesla během krátké doby naučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 19:31

výroba studené kuchyně

@Cenarius píše:
Podle mě to není žádná atomová věda, co by se nesla během krátké doby naučit.

No to možná ne, ale známý má obor kuchař číšník a tvrdil mi, že už by nikdy do gastra nešel, prý s ním pokaždé vyběhli a že bych těch chlebíčků musela udělat hodně…tak nevím potřebuji peníze mít jistý.

• Citovat
  • Nahlásit
8136
16.5.21 19:56

Jestli potřebuješ práci/peníze tak se kousneš a budeš makat.
jasně, že ze začátku nebudeš rychlá tak, jak ostatní. Ale co na tom bude? krájet a nandavat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 20:07
@Stevia píše:
Jestli potřebuješ práci/peníze tak se kousneš a budeš makat.
jasně, že ze začátku nebudeš rychlá tak, jak ostatní. Ale co na tom bude? krájet a nandavat…

o rychlosti je to i ve fabrice, ale prachy jistý se smlouvou…tohle je něco v čem budu nováček

• Citovat
  • Nahlásit
8526
16.5.21 20:11
@Anonymní píše:
o rychlosti je to i ve fabrice, ale prachy jistý se smlouvou…tohle je něco v čem budu nováček
Úplně stejně můžeš mít kvóty ve fabrice. Ale pokud máš fabriku bez kvót a studenou s kvótáma. Ber fabriku.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8136
16.5.21 20:22
@Anonymní píše:

Vždy jsme někdy v něčem nováček…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11589
16.5.21 20:25

No, vybavuju si kdysi dávno brigády a vždycky, když se platilo od množství, tak ta „příjemná mzda“ byla na úplně nestíhatelné hranici (nejen pro mě, podotknu).
Myslím, že to budou mít nastavené taky takto.
Okecají to stylem, že „ty šikovné si to vydělají“, aby tě nalákali, - ale upřímně, pokud máš nějakou hranici kvality, pod kterou jít nechceš, protože bys měla pocit, žes to totálně odflákla, tak prostě na tu hezčí mzdu nedosáhneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 20:33

výroba studené kuchyně

@Cenarius píše: Úplně stejně můžeš mít kvóty ve fabrice. Ale pokud máš fabriku bez kvót a studenou s kvótáma. Ber fabriku.

u nás je to hrozné, jinde nevím jaké to je..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 20:43

výroba studené kuchyně

@Lucie_Sx píše:
No, vybavuju si kdysi dávno brigády a vždycky, když se platilo od množství, tak ta „příjemná mzda“ byla na úplně nestíhatelné hranici (nejen pro mě, podotknu).
Myslím, že to budou mít nastavené taky takto.
Okecají to stylem, že „ty šikovné si to vydělají“, aby tě nalákali, - ale upřímně, pokud máš nějakou hranici kvality, pod kterou jít nechceš, protože bys měla pocit, žes to totálně odflákla, tak prostě na tu hezčí mzdu nedosáhneš.

Děkuji, ono to je všude stejné jak čtu, ať je to fabrika, nebo ta výroba, holt vyroba je o rychlosti, akorát ve fabrice musím dělat i noční abych měla o 2 tisíce lepší výplatu, no ale tady asi taky bych musela makat, možná i 12tky…pravdu neřeknou nikde. Jsem prodavačka vyučená jinak potravin, ale dnes hodně jen brigády, to nemám zájem. Děkuji za info.

• Citovat
  • Nahlásit
1248
16.5.21 20:57

Já, když jsem loni hledala práci, taky jsem se přihlásila na výrobu baget. Bohužel nabízeli minimální mzdu a zbytek na černo, to jsem odmítla. Tak jsem vzala 12 ranní, noční a mám cca 30 čistého a vše přiznané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 21:31

výroba studené kuchyně

@Jolka86 píše:
Já, když jsem loni hledala práci, taky jsem se přihlásila na výrobu baget. Bohužel nabízeli minimální mzdu a zbytek na černo, to jsem odmítla. Tak jsem vzala 12 ranní, noční a mám cca 30 čistého a vše přiznané.

12TKY fabrika? No já si stejně myslím, že to tak nějak bude i tam a známý mi taky nabízel přes někoho do kuchyně ještě jít dělat, ale jak píšeš, základ a zbytek bokem, to je k ničemu ne? Já už mám roky měla bych na důchod dělat, i když ony žádné stejně nebudou. V mém věku noční nic moc, ale co nadělám, ještě nějaký čas to vydržet než si uspořádám život..jsem sama.

• Citovat
  • Nahlásit
8526
17.5.21 10:45
@Anonymní píše:
Děkuji, ono to je všude stejné jak čtu, ať je to fabrika, nebo ta výroba, holt vyroba je o rychlosti, akorát ve fabrice musím dělat i noční abych měla o 2 tisíce lepší výplatu, no ale tady asi taky bych musela makat, možná i 12tky…pravdu neřeknou nikde. Jsem prodavačka vyučená jinak potravin, ale dnes hodně jen brigády, to nemám zájem. Děkuji za info.
Řeknou, jen se musíš pořádně zeptat a nebát se toho ptát se důkladně. A pokud člověk potřebuje NUTNE práci hnedka, tak vezme cokoliv a lepší hledá v průběhu. Má 3 měsíce na to, kdy může vypadnout ze dne na den.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat