Výrobky Euro shopper, Tesco value

Romulda
28.2.10 17:57

Výrobky euro shopper, tesco value

Ahoj,
chci se zeptat, zda nakupujete výrobky těchto značek. Já se přiznám, že mi dělají zle, nemůžu se zbavit dojmu, že je to něco podřadného. Proč je to tak levny, že by jen kvuli neatraktivnimu obalu? To se mi moc věřit nechce. Ale v čem je jiny mlíko Euro shopper oproti Madetě např.???? Třeba bude někdo vědět !!! Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18639
28.2.10 18:11

Je to jenom pocit, schválně si někdy vezmi konkrétní výrobek a mrkni na výrobce… Asi tě překvapí že třeba Boni jogurt z Penny je vlastně Olma - Florian - jen jinak zabalenej a teď mě nic dalšího nenapadá,ale důležitý je kouknout kdo to vyrábí. Většinou zjistíš že se jedná o klasický výrobek konkrétní firmy, jen obchodní řetězec si zaplatí vlastní obal s jeho obchodní značkou aby se „oddělil“ od konkurence. Tak nám to bylo alespoň vysvětleno ve škole :wink: a praxe několikrát potvrdila že je to tak… Vždy záleží na výrobci, ne na prodejci ani na dovozci, ale na výrobci - musí se holt číst etikety a tam by to v rámci ochrany spotřebitele mělo být uvedeno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9094
28.2.10 18:15

Přesně jak píše Lacenka. Když si přečteš složení a výrobce a u většiny těchto výrobků zjistíš že jejich kvalita je stejná. Obal výrobku mě při nákupu nezajímá, nakupuju podle složení výrobku. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
28.2.10 18:23

Skoro každý obch. řetězec má svou privátní značku, kterou pro něj vyrábí dodavatel a ten může těch značek dělat několik, ale není to tak, že by tu privátní značku vyráběla jedna firma, proto mi nepřijde relevantní šmahem odsoudit jednu priv.značku a vychvalovat druhou. Vždy je lepší se bavit aspoň o nějakém druhu zboží, neboť mléčné výrobky mají jistě jiného výrobce než drogerie.
Já koukám u potravin hodně na složení a nedavno jsem si koupila 100% pomerančový džus zrovna euroshopper. Byl z čistého koncentrátu :mrgreen: a chuťově dobrý.
Nicméně mléčné výrobky jsou hnusné,to máš pravdu obzvlášť ty jejich jogurty :roll: Porovnej složení a uvidíš. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17498
28.2.10 19:02

No ono taky jde o to, že třeba např.sterilovanou kukuřici pro Tesco vyrábí/vyráběla firma Bonduelle, ale jednoho krásného dne se s ní nedomluví na ceně, takže jí začne vyrábět někdo úplně jiný, tudíž značka Tesco a cena stejná, ale chuť a třeba složení značně rozdílné. Už jsem se takhle párkrát napálila, protože to byl osvědčený výrobek a ejhle už není. Takže za nižší cenu je nutné víc studovat výrobce /pokud napíšou/ a složení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
28.2.10 19:19

ze sýrama na mazaní jsem u těch to značek nespokojéná :-? ,ale jinak kupuju tyhle značky,ještě je dobrá značka clever ( BILLA).
Ne vidím žádnej rozdíl v zavařeninách, v pom. máslech, ve sladkostech,ve šťávách … Jsou doopravdy levnější a kvalita stejná :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
28.2.10 20:04

Kvalita vyrobku pod znackami obch.retezcu dost kolisa, nebot daji zakazku tomu vyrobci-dodavateli, ktery nabidne nejvyhodnejsi podminky, takze se muze stat, ze pokazde kupujes v podstate jiny vyrobek :nevim: A rozhodne ne vzdy je na obale uvedeno, kdo to vlastne vyrabi :evil: Takovy zajic v pytli, dan za nizsi cenu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
28.2.10 21:13

No někdy to tam píšou. Tuhle jsem měla tvaroh Tesco value a zároveň nějaký se „značkovým“ obalem. Várobce stejný, všechno stejné, i ta vanička, jen víčko v jiných barvách.
Ale je fakt, že se výrobce privátních značek může změnit, a pokud nečteš obaly, ani si toho nevšimneš. Já si takhle naběhla s fazolema. No ale čti při každém nákupu, že…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
1.3.10 10:00

Tak zrovna u mléka a másla nerozlišuji a kupuji klidně akční - u jiných výrobku sledují výrobce a složení. Něco je dobré, něco ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
1.3.10 13:02

Jé, tak to já ty másla poznám. Nejhůř mi chutná takové to s krávou na obalu, země původu Belgie, to chutná jak margarín, blee. Nechápu jak je to možné, obsah je všude stejný. Tuhle jsem vyštrachala na Dortomanii test másel (nedám to sem, je to v privátní sekci a nejsem si jista autorskými právy) a vyhrálo máslo zn. Dr. Halíř 8-o . Dokonce porazilo takové ty Jihočeské másla, o kterých jsem si myslela, že jsou kvalitní, ale nekupuji je, protože jsou drahé vždy :mrgreen: Halíř bývá občas v akci. A hádejte, co totálně propadlo - nějaké BIOmáslo :lol: Mám pocit, že Halíř byla kdysi taky privátní značka, ale ten řetězec už zkrachoval, ale máslo zůstalo, tak jen doufám, že si kvalitu zachová.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13100
1.3.10 14:04

Ten test másel je tady:
http://data.idnes.cz/…u_masel.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
1.3.10 16:21

Chce to vyzkoušet. My většinou kupujeme, je to o něco málo levnější než ostatní zboží. Pokud nám něco nechutná, tak to příště nekoupíme, chce to odzkoušet.
Zrovna teď nedávno jsem byla překvapená plenkami Euroshoper. Normálně tedy kupujeme ty tescové, jenže došly a akce je v nedohlednu. V albertu jsme narazili na euroshoper, jedna plína velikosti maxi vyšla na 1,90 Kč 8-o Tak jsme je koupili, bylo to malé balení, pro zajímavost. A byli jsme mile překvapení, jsou téměř totožné s plenkami babylove, malý je nepročurá a ta cena je bezkonkurenční :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
4235
1.3.10 16:27

Třeba dost jogurtů pro tyhle řetězce vyrábí i hollandia. Plenky Euroshoper jsem taky kdysi kupovala a nebyly vůbec špatný. takže nakupuju podle výrobce a složení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1024
1.3.10 16:36

tak proti tescovém,globusáckém ani jinému podobnému výrobku nic nemám,složení je pro mě důležitější než značka a navíc,co si budem vykládat-koukám i na cenu,a když zjistím,že globusový výr.je levnější i dobrý,tak u něj zůstanu.
ale ten Euro shopper neznám-to je jiný obch.řetězec? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1024
1.3.10 16:41

už jsem si to našla,je to Albert hyperm-ten tu nemáme :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama