Reklama

Vysazení hormonální antikoncepce Luisea

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaculka91
Kecalka 245 příspěvků 03.01.17 10:40
Vysazení HA Luisea

Ahoj holky, brala z Vás některá HA luiseu a za jak dlouho po vysazení jste otěhotněly? Vím, že u každého to je jiné, ale aspoň přibližně. Já vysazuji dnes a pak budeme čekat na // čárky. :srdce:

Reklama

Reakce:

NinPe
Extra třída :D 11152 příspěvků 03.01.17 10:48
@kaculka91 píše:
Ahoj holky, brala z Vás některá HA luiseu a za jak dlouho po vysazení jste otěhotněly? Vím, že u každého to je jiné, ale aspoň přibližně. Já vysazuji dnes a pak budeme čekat na // čárky. :srdce:

otěhotněla jsem hned

kaculka91
Kecalka 245 příspěvků 03.01.17 11:06

Hned první měsíc po vysazení?

NinPe
Extra třída :D 11152 příspěvků 03.01.17 11:18

@kaculka91 jj hned

kaculka91
Kecalka 245 příspěvků 03.01.17 11:30

Tak to jsem zvědavá na sebe, já mám k tomu špatnou štítnou žlázu, která mi možná bude trošku bránit v otěhotnění…ale snad ne:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama