Vysazení ha po půl roce

1
3.3.20 16:39

vysazení ha po půl roce

Dobrý den, vím, že je tu tohle téma časté, ale nikde jsem nenašla odpověď, která by opravdu odpovídala na můj dotaz. Je mi 20 let a před půl rokem jsem začala brát HA Yosephine na doporučení svého gynekologa, kvůli nepravidelné a bolestivé menstruaci. Teď jí chci vysadit, protože mám pocit, že mě zavodňuje a strašně se mi mění nálady. Nechci nasadit jinou a nechci se ani snažit o miminko, jenže vím, že se zde najde spoustu žen se zajímavými zkušenostmi, proto píšu sem. Četla jsem, že je dobré pít kontryhelový čaj a v lékarně Dr. Max mi doporučili nějaký jejich „Ženský čaj“, ovšem nikde se nemůžu dočíst a v lékarně mi taky neřekli, odkdy mám začít čaj pít ani jak dlouho. Na internetu jsem našla pouze „návod“ na pití této bylinky, když chce žena otěhotnět. Nemáte někdo zkušenost jak dlouho mám kontryhelový nebo ženský čaj pít? A taky jsem se dočetla o různých potížích, co ženy postihly, když HA vysadily. Je možné, že důsledky braní HA budou v mém případě nějak menší nebo žádné, když jsem ji brala pouze půl roku? Předem díky za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1348
3.3.20 16:51

Kontryhelovy čaj piju pravidelně už několik měsíců, doporučuji. A ne dr max jejich, ale fakt kontryhel. Není na akutní potíž, ale při delším užívání opravdu upravuje cyklus a za mě i zmírňuje bolesti. Na bolesti je taky dobrá tmavá fakt poctivá čokoláda, jelikož o obsahuje magnesium a to působí proti křečím a tudíž bolesti. Kontryhel by se neměl pít po ovulaci když se žena snaží o dítě, jinak ho piju každý den, někdy zapomenu ale obecně dlouhodobě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
3.3.20 17:19

@marketak5
To s tou čokoládou slyším poprvé. Opravdu ti to funguje? Já jsem třeba kontryhel musela přestat pít, měla jsem po něm naopak velice silnou menstruaci. Ale tu čokoládu vyzkouším, to zní velmi lákavě:grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama