Vysazení HAK

Anonymni
6.10.07 18:47

Vysazení HAK

Ahoj, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s vysazením antikoncepce? Mimčo zatím neplánujem, ale mám dost hormonálních problémů a beru už hormonů až moc, tak nevím jestli když nějaké vy:,–(ím se to nezlepší. Dost jsem nabrala(mám hypotyreozu) a pár kilo zas pracně zhubla. Mám strach, aby po vysazení jsem zas nenabrala..Jak vysazení úůsobilo na vás(celkově) a vaší váhu? Nešlo mi přihlásit. Jowana

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4419
6.10.07 19:49

Ahoj Jowano, no vysazení. To je u mě taky na delší dobu :roll: . Co se váhy týče, tak se nic nezměnilo, neměla jsem s tím problémy ani během braní HA. Ale mám ten problém, že jakmile vy:,–(ím, nedostanu MS, takže jsem si byla na včeličce Agolutinu, dostala jsem Duphaston a 17-24. DC budu pěkně zobat. Mimi bychom chtěli, takže uvidíme. Ale já fakt bez HA nejsem schopná fungovat jakožto ženské tělo.A to mě štve :cry: :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
6.10.07 19:54

Ja jsem take musela ze zdravotnich duvodu prestat brat HA - predtim jsem ji brala asi 2 roky - a vsechno uplne v pohode. MS jsem mela temer pravidelne (i kdyz pred branim jsem ji mela dost rozhazenou) no a nepribrala jsem ani deko :-) Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Brambora2911
29.12.10 18:26

vysazení

Jak dlouho po vysazení jste dostaly menstruaci? A jestli jste měly nějaké problémy, za jak dlouho odezněly?? Moc děkuji za případnou odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama