Výše mimosoudního vyrovnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanbor
Nováček 2 příspěvky 22.02.18 19:39
výše mimosoudního vyrovnání

Dobrý den,
jako odškodnění za úraz mi byla vypočítána částka 150 tis korun, o kterou bych se případně soudila. Druhá strana má zájem o mimosoudní vyrovnání, ale nevím o kolik je adekvátní snížit tuto částku. Díky na rady

Reklama

Reakce:

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 22.02.18 20:20

Může být klidně ve stejné výši, mimosoudním ušetří náklady na žalobu.. což by mohly být dost vysoké náklady (v případě tvé výhry by platili i tvého advokáta)

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 22.02.18 21:45

Mimosoudní by mělo být naopak vyšší ne? Když se viník chce soudu vyhnout ;)

hanbor
Nováček 2 příspěvky 23.02.18 15:08

Tak teď už fakt nevím :D :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Otřesné video: Chůva surově zbila dítě ve výtahu, čím víc plakal, tím víc dostal

V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka,... číst dále >

Všichni přemýšleli, jak dělat umění, já chtěl dělat pořady pro lidi, říká Adamec

Miss České republiky, Slavíci, ale i kultovní seriál Sanitka. To všechno jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama