Vyšetření kyčlí u dětí

L23
101
26.11.19 09:49

Vysetreni kycli u deti

Ahoj holky, chci se zeptat, kolikrat jste byli na vysetreni kycli s detmi. My jsme byli v porodnici, ve 4 tydnech, ve 2 mesich a tam nam rekli, ze posledni kontrola ve 4 mesicich, vcera jsme byli na kontrole a doktor rekl, ze mame prijit jeste v lednu. Vzdy rekne, ze je to dobre. Do papiru napsal jadra 0, kontrola v lednu, nic vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21046
26.11.19 09:55

4×. V porodnici, pak v 6 týdnech, ve 4 měsících a teď půjdeme naposled v 7 měsících. Na poslední kontrole měl a1, ale stejně jde pro kontrolu znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
26.11.19 09:58

My pujdeme ted v prosinci taky na ctvrtou kontrolu, protoze udajne jedno jadyrko neni videt jeste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
26.11.19 10:01

Byli jsme 3× na ortopedii a predtim mozna i v te porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
26.11.19 10:02

Protože nemáte jadýrka to je ty jádra nula, vyvíjí se cca do 10 měs. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16438
26.11.19 10:03

V porodnici, v 6 tydnech a ve 3 měsících. jádra už myslím měl. další kontrola není nutná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
26.11.19 10:07

A abych odpověděla na co se ptáš, já byla s oběma dětma 5 krát, protože jsme zrovna byli ten případ, kdy jádra byla až někdy po 8 měsíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
26.11.19 10:09

V porodnici a pak dvakrát u ortopeda… V 6 týdnech a pak ve 4 měsících..(bylo jsme až v 5, protože doktor měl dovolenou a pak jsme byli my) a všechno v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2877
26.11.19 10:11

S dcerou jsem byla naposledy v těch 7 měsících, ta to měla v pořádku, ale musela jsem dávat dvojí balení plíny (já jí tedy dávala takovou tu polstrovanou dečku, dostali jsem ji na ortopedii, že je to lepší, že se to nekroutí apod.) Se synem jsem byla na ortopedii naposledy letos v létě, to mu byly tři roky. Chodila jsem s ním od jednoho roku po roce na kontrolu, neměl dozapadlý/dorotovaný? kyčle. Ono to na něm bylo znát, měl děsně nohy do „O“. Až kolem dvou a půl roku se mu začaly nohy rovnat, byl znát ten rozdíl a ve třech letech už dobrý, už tam nemusíme :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat