Časté močení u miminka

22
25.11.19 22:04

Časté močení u miminka

Ahoj, mam 8tydenni holcicku a problem s neustalou vymenou plenek. Uz od narozeni je cita, ze nevydrzi v mokre plince, ale posledni asi dva tydny a hlavne par dnu je to jeste horsi - za dnesek 20 plen. Poznam mokro podle prouzku na plence, staci malo a je to s ni k nevydrzeni - jak ma mokro, tak kope a protina nohy, vzlyka, postupne krici… Kolikrat ted prebalim, dojdu si s ni sednout a prouzek je zas mokrej. Ted posledni dny si pri prebalovani vsimam, ze si i ucvrkava malinko.
Jinak kojim cca kazdy dve hodiny.

Nevim, jestli je to normalni, nebo radsi zajit k doktorce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.11.19 22:07

Spíš vyměň značku plíny. Miminka čůrají. Pokud nesedí plína, tak je to nepohodlný. Já jsem si ještě před porodem dělala test plenek s vodou. Některé jsou dlouho mokré, než to nasají. Nejlíp mi z toho domácího testu vyšly pemprsky premium.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
25.11.19 22:11

@Čičorečka jasne, ze curaj ;). Jen jestli je to normalni nebo uz nejaky problem treba s mocakem.
Z plin jsem zkousela Bella Happy, Pampers Premium Care a ted ma Pampers Active… U vsech stejny. Je pravda, ze jsem si rikala, jestli to neni plinama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11240
25.11.19 22:27

Malý děti mají miniaturní močový měchýř a močí skoro neustále. Zkoušej jiný plíny. Zrovna pampersky nejsou nic extra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 22:39

Dcerunka taky čůrá pořád a neustále a je jí dobře v dmkovejch babylove :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4680
25.11.19 22:43
@eva.955 píše:
@Čičorečka jasne, ze curaj ;). Jen jestli je to normalni nebo uz nejaky problem treba s mocakem.
Z plin jsem zkousela Bella Happy, Pampers Premium Care a ted ma Pampers Active… U vsech stejny. Je pravda, ze jsem si rikala, jestli to neni plinama.

Pampers active jsou dle me naprd. Male nejlepe sedi premium care, ale i ty obyc jsou fajn. Ma ted teda uz pantsy a ty maji bezkonkurencni (ozkouseno vicero znacek a kalhotkove stoji povetsinou za prd). Zkusila bych jiny pliny ;) normalni nekalhotkovy byly fajn treba ceskeplenky ;) mocak ma malinky, cura porad…a zadrzovat neumi, proste i ucvrkava ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1437
25.11.19 22:45

Cural snad co minutu… Kup holt látkový. Kámoška měla stejný problém a holt pár měsíců latkovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4680
25.11.19 22:46
@hospodki píše:
Cural snad co minutu… Kup holt látkový. Kámoška měla stejný problém a holt pár měsíců latkovala.

A co se tim vyresi? :think: co jsem tak cetla a slysela, tak latkovy jsou jeste neprijemnejsi pocurany (osobne ozkouseno nemam).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 22:47
@Janli píše:
Malý děti mají miniaturní močový měchýř a močí skoro neustále. Zkoušej jiný plíny. Zrovna pampersky nejsou nic extra.

Vidíš, zrovna pampersky mi přišly nejlepší. Já jsem si nakoupila spoustu plín, vylila jsem na ně vodu a zkoušela na kapesníku, jak vlhnou (nuda na nemocenské). Tak to by mě zajímalo, které jsem vynechala a měl by v nich být pocit většího sucha?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4680
25.11.19 22:47
@Janli píše:
Malý děti mají miniaturní močový měchýř a močí skoro neustále. Zkoušej jiný plíny. Zrovna pampersky nejsou nic extra.

Kdyz se dcera narodila, pampersky mi smrdely, des…ted je ji rok a pul a musim rict, ze super. Pouzivame teda kalhotkovy, ne klasiku. Nesmrdi, prijemny. Predci plno plen a mam ozkouseno hodne znacek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
25.11.19 22:48

Diky za zkusenosti, vyzkousim jiny pliny (na ty z DM jsem taky slysela chvalu).
Latkovani bych se rada vyhla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 22:51
@hospodki píše:

Pokud miminko nesnese pocit vlhka, tak látkový pleny jsou snad nejhorší varianta, ne? Tam je to čůrání cítit hned a pořád. Nebo jak to myslíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11240
25.11.19 22:53
@Čičorečka píše:
Vidíš, zrovna pampersky mi přišly nejlepší. Já jsem si nakoupila spoustu plín, vylila jsem na ně vodu a zkoušela na kapesníku, jak vlhnou (nuda na nemocenské). Tak to by mě zajímalo, které jsem vynechala a měl by v nich být pocit většího sucha?

Já teda jedině albert. Pampersky jsem měla ze začátku, protože jako jedny z mála se dělají i ve velikosti 1, ale byla jsem ráda, že jsem se jich zbavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 23:09
@eva.955 píše:
Diky za zkusenosti, vyzkousim jiny pliny (na ty z DM jsem taky slysela chvalu).
Latkovani bych se rada vyhla :)

Opravdu můžu doporučit:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1437
25.11.19 23:15

@Kukacka123 @Čičorečka ja to pochopila, že zakladatelku trápí i to množství plen. Když už to musí hned po pocurani měnit, tak za mě je ekologicky i ekonomicky lepší latkovat. Nebo ještě může zkusit bezplenkovou metodu. Mě by teda dost štvala ta tuna odpadu. S často curajicim dítětem nic neudělá, tak alespoň nevyhodí x tisíc měsíčně za téměř nerozložitelny plast. Kámoška právě latkovala a když se to ustálilo, tak přešla na papírovy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama