Vyšetření NT+ kde?

330
27.4.21 18:06

Vyšetření NT+ kde?

Zdravím všechny tehulky. Potřebovala bych poradit, kde se dá udělat v prvním trimestru vyšetření NT+ ideálně Brno, Břeclav, Hodonín. Vyskakuje na mne jen Brno Veveří, to opravdu jinde není?
Ptipadne jak dlouho je čekací doba na objednání? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7471
27.4.21 19:16

Brno Obilnak, Brno Bohunice…pokud myslis prvotrimestralni screening. Mozna i U Milosrdnych v Brne? Ale jista si nejsem…ja chodim na Obilnak k primari Hrubanovi a jsem moc spokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1170
27.4.21 19:37

@PiperW byt tebou, objednam se do Prenatalu na Veveri a poprosim primo o Dr. Vlasina - opravdu kapacita a je moc fajn. Byli jsme u nej na 1.screeningu v listopadu a mohl i pritel se mnou. Na 2.jsem se k nemu bohuzel nedostala (myslela jsem, ze me objednali zase k nemu a ne, musela bych si vyzadat u toho objednani). V dobe kdy jsem to zjistila mel uz beznadejne plno, tak jsem sla k Dr. Doubkove na Zahradnikovou - taky maximalni spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
27.4.21 19:45

@Megg7 a jak dlouho dopředu je třeba objednat když si jej chcete vyžádat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1170
27.4.21 19:59

@PiperW to nevim, asi je to trochu i o nahode, jak jsou plni. Ja se objednavala 3 tydny predem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
27.4.21 19:59

Byla jsem na Veveří a spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
27.4.21 22:27

Brno-Veveri a taky doporucuji pana doktora Vlasina. Byla jsem u nej na I. i II. screeningu, pichal mi i plodovou vodu a delal dalsi kontrolni utz.
Je to spicka v oboru co se prenatalni diagnostiky tyce.
Miva hodne plno, takze pokud chcete k nemu, nejlepe tak mesic predem si zavolat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
27.4.21 22:56

Já chodím na gynekologii v Brně do centra Dvořák na Orlí a přímo můj doktor mi dělal i všechny screeningy, mají certifikaci.
Netuším ovšem, zda to dělají i pro lidi “zvenku” nebo jen pro své pacienty.
Proč nechcete na Veveří? Nebo mi to aspoň z dotazu zní, že nechcete :)?
Jinak kamarádka je z Hodonína a taky teď jde na 1.screening na Veveří, takže asi moc možností opravdu není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
27.4.21 23:55
@Suelinda píše:
Já chodím na gynekologii v Brně do centra Dvořák na Orlí a přímo můj doktor mi dělal i všechny screeningy, mají certifikaci.
Netuším ovšem, zda to dělají i pro lidi “zvenku” nebo jen pro své pacienty.
Proč nechcete na Veveří? Nebo mi to aspoň z dotazu zní, že nechcete :)?
Jinak kamarádka je z Hodonína a taky teď jde na 1.screening na Veveří, takže asi moc možností opravdu není :nevim:

Na Orli taky delaji normalne screeningy.
Sestra chodila tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
28.4.21 06:18

@Suelinda Není to o tom že bych nechtěla, spíš nejsem dobrá řidička a motat se po centru není moc pro mne :roll: je to moc velký velkoměsto, takže spíš z praktických důvodu.
Jinak ve kterém týdnů že se to vlastně provádí? 10/12? Tak nějak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
28.4.21 07:12

@PiperW já šla ve 14tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu