Vysílačka pro malou tulačku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sheeni007
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 09.05.11 09:29
Vysílačka pro malou tulačku

Ahoj maminky!

prosím o radu a vaše zkušenosti s vysílačkama pro větší děti. Nedávno jsme se přestěhovali do rodinného domu v nové čtvrti. Je tady plno dětí ve věku mé dcery (4 roky). Hodně času proto tráví venku na ulici s dětma - na zahradě jí neudržím. Nemám o ní velký strach, většinou stačí kouknout z okna a hned ji vidím, auta tu skoro nejezdí. Kámen úrazu je v tom, že často zamíří k někomu na návštěvu domů nebo zahradu a já tak ztratím přehled. Nemáte někdo, prosím, tip na vysílačky s dosahem cca 1-2km? Moje představa je, že by dcera měla vysílačku na ruce jako hodinky :nevim: Děkuju! :mavam:

Reakce:
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47101 příspěvků 09.05.11 09:33

http://search.seznam.cz/?… ahoj stojí kolem 1500kč.Jsou ale docela dost velké.

zuz1
Kecalka 172 příspěvků 09.05.11 09:44

A co jí dát nějaký starý mobil? Dát ledvinku nebo něco podobného (ušít) kolem pasu a může běhat.

dalimil
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 09.05.11 11:03

telefon určitě lepší než vysílačka, třeba ty jednoduché pro důchodce…

Tinuvien
Generální žvanilka 23159 příspěvků 09.05.11 12:32

Nebo nastavit pravidla tak, že když k někomu jde, tak se předem ohlásí, to by měla ve 4 letech už zvládat, ne? Máme to podobně, neposlechne jednou, tak ví, že se už ze zahrady nehne. Pak už je prostě jasné, že poslechne. :nevim: Omlouvám se, ale vysílačky a podobné capiny bych fakt neřešila.

beruska2x
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 09.05.11 12:35

presne tak.. prijde rict kam jde a s kym bude.. jak vis ze takhle neodejde s nekym cizim, nebo ze ti nebude chybet delsi dobu - kdyz ji nekdo sbali a odnese..
jako v dnesni dobe bych fakt byla opatrna :nevim:

Sheeni007
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 09.05.11 13:25

Holky, to zkoušíme, ale jednou příjde a dvakrát ne. Chjo. Zahraje si a zapomene. No stejně se bojím, že by někde zapomněla i tu vysílačku/telefon :zed: Možná se domluvím s maminkama jejích kamarádů, aby ji vždycky vyslaly s informací, kde bude, než ji pustí k nim :lol: :lol: 4 jí budou v červenci…jak vidí děti, tak hned letí :roll: Ze školky jí taky kolikrát nemůžu dostat :zed: :nevim:
Snažím se být vždycky venku s ní, ale nejde to vždy - mám ještě 17M syna a dceři prostě nestačíme :lol:
Ale máte pravdu, asi nastavím jasná pravidla a snad to zabere.
 Díky!

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47101 příspěvků 09.05.11 13:40

sheni u nás se teda takle malé děti ven nepouští.Když si představim že stejně starej syn by měl někam jít sám tak mě jímá hrůza.To není moc bezpečný :nevim:

V vém případě bych jí dala řetízek s vyhledáváním podle gps.Stojí asi 5000 + 5000 platíš ročně za tu službu.je to malinká štěěnice a v případě ztracení jí mužeš najít.Sleduje jí vlastně družice,ale abych pravdu řekla takle malé dítě bych nepustila samotné nikam.Co když se zatoulá spadne do vody,uvidí nákou kočku vlítne na silnici,co když si na ní někdo počítá.Podle mě nezodpovědnos­t.takle malé dítě si přece nebude určovat že chce někde běhat samo

Novire
Neúnavná pisatelka 19844 příspěvků 09.05.11 14:01

Taky čumím, že stejně staré dítě jako Tobík je venku samo 8-o 8-o

Sheeni007
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 09.05.11 14:28

Ahoj holky, asi jsem to špatně napsala :mrgreen: :mrgreen: Niki neběhá úplně sama. Vždycky je nějaká maminka na blízku. Když nehlídám já, tak kouká sousedka… Snad všechny máme 2 děti (0-2 a 3-5 let) . Ve městě nebo na sídlišti bych dceru nepustila ani za roh baráku. Bydlela jsem na sídlišti ještě před vánocema :wink: Tady jsme maličký satelit. Děti nemají v podstatě kam utéct. Je to tu cca 300m trojůhelník, kde je 5 trojdomků a asi 12 soliterů = lidí asi jako v jednom vchodě klasického 7mi patrového paneláku.
Mám svou dceru ráda a nemyslím, že bych jí nechávala růst jako dříví v lese :mrgreen: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >