Výsledky D-testu cyklosedaček 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
paja206
Kecalka 174 příspěvků 06.03.18 13:46
vysledky Dtestu cyklosedaček 2018

Prosím nemáte někdo výsledky testu cyklosedaček 3/2018?

Reakce:
catchthem
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 06.03.18 14:03

Mám

Ornwen
Závislačka 4710 příspěvků 06.03.18 14:18

@paja206 mam a nedam. Zaplať si časopis. 30 nebi 89 kc neni tolik a mas na mesic pristup do cele databáze.

catchthem
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 06.03.18 17:20
paja206
Kecalka 174 příspěvků 08.03.18 14:09

No tak vam dekuji 8o takovy pristup jsem teda necekala. Opravdu jsem netusila ze to bude takovy problem.Asi jak kdo. Nedavno tu nekteri nemeli problem dat vysledky testu koj.mlik,ale to zalezi asi na povaze cloveka.

Ornwen
Závislačka 4710 příspěvků 08.03.18 15:11

@paja206 kdyz ty testy chcete, tak musite vedet, ze taky neco stoji. Zaplatit laboratore, nakup zbozi, lidi co to napisou, vyhodnoti, vytisknou a pod. A toto se plati z toho, co zaplatime my, co ty testy chceme.na
Nemam treba problem napsat, ktera sedacka vyhrala. Ale zbytek proste ne.
Ja taky necekala, ze nemate 29kc :nevim:

SábaW
Kecalka 178 příspěvků 08.03.18 15:26

@Ornwen :potlesk: :palec: Plně souhlasím.

admin
Extra třída :D 11318 příspěvků 09.03.18 15:23

@paja206 Dobrý den,

bohužel výsledky zmíněného testu jsou placené. Mnoho užitečných informací najdete ale i přímo ve zcela bezplatných diskusích tady na eMiminu. Zkuste se podívat do diskusní kategorie o kolech.

Přeji pěkné čtení a hezký víkend :mavam:

Josefina

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >