Vysmál se mi....

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.11.21 02:48

Vysmál se mi....

Dobrý den.. Nevím jestli sem patří ale chci se zeptat jestli to je normální… Je mi 17let a převlékám si kolikrát před Mamkou podprsenku nebo kalhotky,.. Kolikrát mě viděla i ve sprše.. Jsme se jen tak z přítelem o tom bavily… Tak jsem řekla že před tátou bych se styděla prevleknout nebo tak.. Ale před mámou se nestydím že kolikrát si před ní sundam dolů podprsenku kalhotky… A on se mi vysmal 😐 že to dělají jen uchylacky rodiny.. Že je to úplně divný… A když jsme se naposledy hadali.. Tak řekl,,Jdi se radši svléknout před Mámou'' hned to proti mě použil 😑 nevím co si o tom mám myslet…
Je to normalni v 17letech se převlékám před mámou? 😑

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
397
23.11.21 05:23

Já to sice nedělám, ale určitě to není zvrácené. Přítel je blb, asi toho v hlavě moc mít nebude, když to potom použije v hádce proti Tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13911
23.11.21 05:27

Je to háj. zl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5919
23.11.21 06:09
@g.sandova píše:
Je to háj. zl.

Souhlas. Pryč s tím. To je takový ten týpek, co vše obrátí proto Tobě. A hlavně potřebuje mít navrch. Takže už víš-nesvěřuj mu nic důležitého a zvaž rozchod. Nemáš jediný důvod, nechat si takové jednání líbit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
23.11.21 06:10

Je to normální. Před mámou se převlékám bez ostychu i teď 🤦.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8026
23.11.21 06:11

Kopni ho do zadku. Taky nemám problém se svléknout před mamou. Nic uchylnyho mi na tom nepřijde. Spousta žen si sebou bere mámu k porodu. Nicméně mi přijde divný takovýhle příspěvek ve tři ráno. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21733
23.11.21 07:04

Mrkni se do jeho rodiny, v čem vyrůstal. Mě přijde úplně normální se před mámou převlékat, klidně i jako dospělá s ní vlezu do kabinky :nevim: Na zahradě se běžně opalujeme nahoře bez. Jestli on vyrůstal mezi puritány, kde se nesmí ukázat ani pupek v plavkách, tak jsme doma. Ale způsob, jakým ti to podal, je teda hodně sprostý a asi bych mu to pěkně dala sežrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
23.11.21 07:21

Je to mladý tele. Můžeš doufat, že z toho vyroste a časem pochopí, že se choval jako blbec. ;-) Zas tak radikálně bych to nebrala, nekopla ho hned do zadku, ale stůj si za svým a nenech se rozhodit. ;-) Časem uvidíš. ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5788
23.11.21 07:33
@unuděná píše:
Mrkni se do jeho rodiny, v čem vyrůstal. Mě přijde úplně normální se před mámou převlékat, klidně i jako dospělá s ní vlezu do kabinky :nevim: Na zahradě se běžně opalujeme nahoře bez. Jestli on vyrůstal mezi puritány, kde se nesmí ukázat ani pupek v plavkách, tak jsme doma. Ale způsob, jakým ti to podal, je teda hodně sprostý a asi bych mu to pěkně dala sežrat.

Tak ja se treba pred mamou prevleknu jen do spodniho treba v te kabince, ale do naha taky ne, nasi pred nami taky nebyli nazi..snad nikdy jsem je nevidela, koupelna se zamykala. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27970
23.11.21 07:34
@aleaa píše:
Je to normální. Před mámou se převlékám bez ostychu i teď 🤦.

já před mámou ne, ale máma přede mnou klidně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
23.11.21 08:16

Já se před mámou normálně převlékám, i sprchuju a dokonce jsme byli teď spolu nahé i v sauně :D Myslím, že nemám nic, co by neviděla. Před tátou to nedělám.
Jste divní oba. Ty to řešíš ve 3 ráno a on je prostě dementor, který si myslí, jak je vtipný a chytrý. Přitom jeho IQ přehoupe i houpací koník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21733
23.11.21 08:18
@lilith1 píše:
Tak ja se treba pred mamou prevleknu jen do spodniho treba v te kabince, ale do naha taky ne, nasi pred nami taky nebyli nazi..snad nikdy jsem je nevidela, koupelna se zamykala. :nevim:

To ale neznamená, že kdo se před rodiči převléká, je nějakej divnej, žejo.
Já klidně když přijdu na návštěvu k našim, nechávám odemčeno do koupelny když se sprchuju, abych neblokovala umyvadlo. A fakt se za závěsem panicky nebalím do ručníku, aby náhodou máma neviděla můj zadek :roll: Stejně tak i ona, i sestra a dokonce ani naše babička nemá problém se u přírodního koupaliště převléknout na dece :nevim: A doma to děláme stejně. V koupelně se nezamykáme už jen z bezpečnostního hlediska a že občas přejdu nahatá do ložnice? No hrůůůůza, děti budou mít trauma :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14077
23.11.21 08:21

Je normální a ve většině rodin i běžné, že se deti a rodiče stejného pohlaví před sebou nestydí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3217
23.11.21 08:29

Me to prijde v pohode, spis pritel se chova jako decko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9134
23.11.21 08:40

Tady se nám zase nějaký anonym snaží navodit honící téma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat