Reklama

Vysoká horečka u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baruna1
Kecalka 170 příspěvků 25.12.17 15:29
vysoká horečka u dítěte

Maminky prosím,,syn 5 let,,,od od rána 39,3 teploty sražím panadolem a za paár hodin má vysokou znova,,,zábaly nedavam má studené končetiny,,jinak je už třetí tyden doma,, ucpaná ryma doktorka napsala pamycoin,,nepo­mohl,,tak doporučila sterimar s mědí s tím že když se ryma do tydne neuvolní tak nasadí další atb, jenže nastaly dneska ty teploty,,je možné že je dostal tou ucpanou rýmou? jinak málo jí,,pije tak normálně po douškach a polehává,,tak nevim zda ject radeji na pohotovost nebo dál teploty srážet?? vždyt ta rýma musí přece ven ne? možna to chce jineho doktora,,, :nevim: :,(

Reklama

Reakce:

Desgreze
Povídálka 48 příspěvků 25.12.17 15:39

Mozna, ze ma z te rymy uz zanet vedlejsich dutin, neboli ho treba poklep na celo? Nebo z toho muze byt zanet stredniho ucha, ale to by rekl, ze ho to boli. Pamycon je dobry, ale spis by to asi chtelo celkove atb, mozna stery nebo zkusit jit bez doporuceni na infekcni ambulanci. Jinak nevim proc, ale nam lepe pri tak vysoke teplote srazel Nurofen vic nez Panadol…

baruna1
Kecalka 170 příspěvků 25.12.17 15:46

U nás je to těžký, malej mě nemluví prestal na 2 letech a diagnostikovaly nam težk. ment. retardaci,,,má trošku i takovej chraplavej kašel,,,je schvácenej a leží,,nurofen nemám a ani nevim zda o svatcich nekde oteřenou lekarnu seženu achju:( takže asi pohotovost to jistí

Pocahonta
Kecalka 177 příspěvků 25.12.17 15:56

Přijde mi, že popisuješ stav mé dcery, tam má ale už od pátku neustále se vracející čtyřicítky. Byla sem s ní v sobotu na pohotovosti a vyklubala se z toho angína. Pokud má ledové končetiny, tak ty při vysoké horečce nechlaď, přikládej ale vlažné obklady na hrudník, čelíčko atd.

ka2ka
Extra třída :D 12801 příspěvků 1 inzerát 25.12.17 16:14

To samý půlroční syn dva dny horečky a nic víc, předtím jen 14 dní rýma

baruna1
Kecalka 170 příspěvků 25.12.17 16:19

My právě ale máme rymu ucpanou za tech 20 dní jsem z malého nedostala ani kapku rýmy,,ani odsávačkou, prostě nic,, nemužem to vubec urvat a chrčí to v něm fest, chuděrka malej :?

ka2ka
Extra třída :D 12801 příspěvků 1 inzerát 25.12.17 16:21

@baruna1 a zkoušela jsi dát vařit brambory a čichat tu páru? zvládl by to? hodně to pomáhá

iziwolvie
Kecalka 380 příspěvků 25.12.17 17:57

U nás se takhle projevil zánět ucha. Vysoké horečky, rýma a až po dvou dnech mi dcera řekla, že ji bolí ucho. :zed: A to jsem se jí několikrát ptala, jestli ji něco nebolí. A to byl zrovna víkend, tak jsme museli na pohotovost.

baruna1
Kecalka 170 příspěvků 25.12.17 22:24

Maminečky,,tak jsme skončily na pohotovosti,,dos­taly jsme atb,,prdolínek má silny zánet v krku a narovinu me rekly že nechapou proč detska nenasadila atb hned,,jako na co čekala?,,ta ucpaná rýma malému rozjela pořadny zánet.,,,..ta naše doktorka je vážně už na :pocitac:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >