Vysoké hCG a pseudogestační váček

270
4.5.16 08:16

Vysoké HCG a pseudogestační váček

Ahoj holky.Jsem tu úplně nová a byla bych vděčná za Vaše názory nebo zkušenosti. V úterý 26.4 39DC jsem si udělala již několikatý TT (bylo mi už přes týden divně od žaludku, měla jsem zvýšenou tepotu, ms nikde a stále mě bolelo břicho jako při ms) a konečně vyběhla slabá druhá čárka, ten den jsem šla na prevenci a rovnou to doktorovi řekla. Udělal UZ a řekl mi, že to byl asi falešně pozitivní TT, pro jistotu mi vzal krev, když jsem si volala na výsledky řekl, že mám HCG 125 a nejspíš nic neviděl, protože to je v začátcích, ale ze nevylučuje mimoděložní ani zamlklé těhu. Na kontrolu mě pozval další úterý 3.5., na UZ opět nic, jen malinkej váček bez ohraničení a uprostřed dělohy, jinak vše čisté, ani žádná volná tekutina. Řekl mi, že jde buď o mimoděložní nebo již potracím samovolně. Opět vzal pro jistotu krev a odpoledne volám a HCG 4000! Jsem objednaná znovu, neví si s tím rady a já se bojím, co by to mohlo být. Hcg ze 125 na 4000 za 7 dní se mi zdá moc. 8o Ale žádné hrozné bolesti ani špinění nemám. Ovu jsme měla nejspíš posunutou o týden možná i víc. Nezažil to někdo? :(

Příspěvek upraven 04.05.16 v 09:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19198
4.5.16 08:24

@Paprsková Takže jsi od 3.4. nebyla na kontrole?? 8o 8o.. Při hodnotě 4000 HCG by viděl mnohem víc než jen malinkatej váček.. takže si myslím, že to není dobré..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
4.5.16 08:26

Mimodelozni to byt nemuze kdyz je v deloze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
4.5.16 08:34

Holky jsem blbá, spletla jsem si měsíce :lol: 26.4 a 3.5! Včera jsem tam byla naposledy… A pokud to je pseudogestacni, tak mimoděložní byt může, ale zase není normální, ze takhle moc stoupá hcg…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3764
4.5.16 08:42

Neděs se, pokud je vidět něco v děloze, tak je to v děloze a ne jinde a ta vysoká hodnota na mimoděložní taky nevypadá. Zašla bych na odběry ještě za pár dní, pokud bude hcg růst, tak je to v pohodě ;)
Držím palce a zase dej vědět ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
4.5.16 08:53

@xCharlie : Moc děkuju za podporu. Ono to ale vážně může mimoděložní být, když je v děloze jen váček bez lemu a ještě ke všemu nebyl ve sliznici ale někde uprostřed dělohy. Říkal, ze to může byt jen kapka krve nebo ten pseudogestacni váček, kterej se v děloze vytváří u mimodelozniho těhu. Sám mi do telefonu řekl, že ho to mate, že takhle vysoké hcg nečekal po týdnu. Objednala jsem se už na zítra a už mi musí konečně říct, co to je… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3764
4.5.16 08:57

@Paprsková netlač na to, někdy děti prostě potřebují více času aby se ukázaly, už jsem o podobném případu slyšela a nakonec z toho byly dvojčata :lol: tak aby to náhodou nebylo u vás podobně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
4.5.16 09:00

@xCharlie :D tak to jsi mě potěšila, dvojčat se bojim už od té doby, co jsme začali přemýšlet o miminku, protože je máme z obou stran v rodině :-D Ale pořád lepší mít dvě zdravé děti než mít nějaké ostatní hrůzy, co se dějou :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10224
4.5.16 09:03

@Paprsková je to všechno moc brzy, musíš tomu nechat čas. Obávám se, že zítra to ještě taky nerozsekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
4.5.16 09:12

@AnastazieB To čekání je ale hrozny, když nevím, jestli tam něco není špatně… Vím, že je celkem brzo, ale při takových hodnotách by už měl na UZ něco vidět, říkal že při hcg 1000 už by měl něco vidět… Tak jsem z toho vyděšená. A z toho divnyho váčku taky, kdyby alespoň byl ve sliznici a byla šance, že se z toho něco vyvine… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
4.5.16 09:14

Taky mě napadly dvojčata :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
4.5.16 09:20

@Lamátko :D Jste ne nahlodaly holky.. Koukám ze to moje hcg se dvojnásobi místo každé dva dny téměř každý den… No to jsem teda zvědavá, co z toho vyleze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
4.5.16 09:24

Držím palce :dance: dej vědět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
4.5.16 09:48

Děkuji! Určitě napíšu, až se něco dovím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2336
4.5.16 10:31

@Paprsková Mě právě taky napadly ty dvojčátka. Už jsem tady jednou něco podobného četla, vysoké HCG na UTZ nic-pak jeden váček a nakonec druhý. Držím palce ať všechno dobře dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat