Výstava koček

294
21.2.17 13:27

výstava koček

Ahoj, potřebovala bych poradit. Chtěli bychom s dětmi navštívit výstavu koček, ale když jsem shlédla internet, tak mne moc nelákají mezinárodní výstavy (děti jsou malé, tak aby tam nenadělali nějaké škody a nepůsobili jsme jako rušivý element. Nevíte o nějaké akci s menší účastí, či pro širokou veřejnost. Koukala jsem na Star show diplomat v Praze, ale ta nám bohužel unikla. Nejlépe středočeský, liberecký a královéhradecký kraj. Díky za podněty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

21.2.17 13:36

Tak jestli jsou děti vysloveně hlučné nebo nenechavé, není vhodná žádná výstava zvířat. Doporučuji ZOO, tam jsou zvířata zvyklá na leccos. Pokud se mocí mermo musíte jít podívat na kočičky, pak bych se zaměřila na nějakou umísťovací výstavu koček, tam bývají mnohem vstřícnější. A ještě příspěvkem za vstup uděláte dobbrý skutek. Ale na běžné výstavě se skutečně můžete v případě rušení setkat s jistou nevolí vystavovatelů.

U psů je to s dětmi snažší, tam bývá rambajzu dost od těch psů samotných a tedy na pohled mi to přijde takové akčnější. A pokud byste chtěli na ty psy, s dětmi bych se zaměřila na nějakou výstavu spojenou třeba s pracovními závody nebo agility - to bývá pro děti vděčná podívaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
21.2.17 22:03

Asi bych spíš zkusila nějakou méně formální umísťovací výstavu nějakého depozita, na prestižní výstavě by asi děti mohly rušit. Takhle ještě podpoříte dobrou věc a třeba si i nějakou domů odnesete :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
22.2.17 11:01

Kdysi jsme byli na výstavě koček, ale neoslovila nás. Raději máme kočky domácí.
Možná by stálo za úvahu se podívat po nějaké výstavě „drobného“ zvířectva či něčeho podobného, pokud se nejdete kochat určitým druhem (rasou) zvířete. Vím, že občas ve městech takové výstavy jsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama