Výstava koček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bella13
Kecalka 224 příspěvků 21.02.17 13:27
výstava koček

Ahoj, potřebovala bych poradit. Chtěli bychom s dětmi navštívit výstavu koček, ale když jsem shlédla internet, tak mne moc nelákají mezinárodní výstavy (děti jsou malé, tak aby tam nenadělali nějaké škody a nepůsobili jsme jako rušivý element. Nevíte o nějaké akci s menší účastí, či pro širokou veřejnost. Koukala jsem na Star show diplomat v Praze, ale ta nám bohužel unikla. Nejlépe středočeský, liberecký a královéhradecký kraj. Díky za podněty.

Reakce:

Klára-z-Prahy
Kecalka 275 příspěvků 21.02.17 13:36

Tak jestli jsou děti vysloveně hlučné nebo nenechavé, není vhodná žádná výstava zvířat. Doporučuji ZOO, tam jsou zvířata zvyklá na leccos. Pokud se mocí mermo musíte jít podívat na kočičky, pak bych se zaměřila na nějakou umísťovací výstavu koček, tam bývají mnohem vstřícnější. A ještě příspěvkem za vstup uděláte dobbrý skutek. Ale na běžné výstavě se skutečně můžete v případě rušení setkat s jistou nevolí vystavovatelů.

U psů je to s dětmi snažší, tam bývá rambajzu dost od těch psů samotných a tedy na pohled mi to přijde takové akčnější. A pokud byste chtěli na ty psy, s dětmi bych se zaměřila na nějakou výstavu spojenou třeba s pracovními závody nebo agility - to bývá pro děti vděčná podívaná.

Perrine
Povídálka 21 příspěvků 21.02.17 22:03

Asi bych spíš zkusila nějakou méně formální umísťovací výstavu nějakého depozita, na prestižní výstavě by asi děti mohly rušit. Takhle ještě podpoříte dobrou věc a třeba si i nějakou domů odnesete :D

-Evka-
Závislačka 3686 příspěvků 22.02.17 11:01

Kdysi jsme byli na výstavě koček, ale neoslovila nás. Raději máme kočky domácí.
Možná by stálo za úvahu se podívat po nějaké výstavě „drobného“ zvířectva či něčeho podobného, pokud se nejdete kochat určitým druhem (rasou) zvířete. Vím, že občas ve městech takové výstavy jsou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >