výstava těl

234
14.5.07 14:01

výstava těl

ahoj, nevíte někdo kde bych na internetu našla nějaké info o výstavě lidských těl která teď probíhá v Praze v Lucerně? Zatím jsem o tom jen slyšela, ale docela mě láká tam vyrazit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11935
2602
14.5.07 14:28

Ahoj,
byli jsme na ni minuly tyden. Je to akorat docela drahy, dospelak 350,– a student 270,–.
Je to docela dobry, odborne popsany, zadny blbosti. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2602
14.5.07 14:31

Jeste jsem si precetla jeden z tech odkazu a musim rict, ze jsem na te vystave neshledala nic skandalniho ani jsem to nechapala jako zneucteni tech tel…prislo mi to vystavene dobre a citlive, nic urazliveho.
j.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25248
14.5.07 17:11

No, já šla v pátek kolem a nijak mě to neláká. I když vím, že to není zneuctění nebo tak něco, tak mi to prostě nějak vnitřně nepřipadá v pořádku. :roll: Asi mám moc slabý žaludek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
29.5.07 10:29

Zkus www.bodies.cz nebo www bodiesexhibition.com. Tak nejak. Nebo pres vyhledavac.
My jsme byli pred 14-ti dny a moc se nam to libilo. V lete tam chceme zajet s klukama (13 a 16), sami projevili zajem.
Je pekne popsany, jsou tam medici na dotazy a vubec mi to neprijde pohorsujici. To je zas nejaka propaganda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9541
14.6.07 20:10

Viděla jsem pár fotek a docela se mi to líbilo, jen mě zarazilo, že tam jsou samý mladý a dokonce těhule po každěm měsíci. Jak se k nim dostali? Kolik žen a mladých v dnešní době zemře? A ještě to jsou i nepoškozená těla a hezky osvalená, takže asi ani na nemoc nezemřeli.Někde jsem slyšela, že jsou to vietnamci z nějakých táborů..Trochu mě děsí představa, jestli to není nějakým způsobem úmyslné zabíjení nějakých chudáků. Toť jen můj názor. Jinák nápad a realizace zajímavá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama