Kam s ročním dítětem v Brně

19.4.07 22:28

Kam s ročním dítětem v Brně

Zdravím všechny Brňačky! Kam chodíte se svými ratolestmi na vycházky, za zábavou, do parku, na pískoviště???
My bydlíme v paneláku v docela malém bytě a já vůbec nevím, kam mám s Janičkou jít (vyrostla jsem na dedine v rod. domku)

díky za typy. Dana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

468
20.4.07 10:20

a z ktere casti Brna jsi? Znam dobre piskoviste v Kr poli.

JInak co se tyce krouzku, tak muzu doporucit plavani v Plavacku za Luzankami, mame skvele zkusenosti. Chodili jsme i do cviceni a malovani k Selesianum do Zabovresk, taky super. Jo a neboj neni to zadna sekta, taky nejsme verici a detem se tam nic nevtloka a vedou to moc pekne. Kdyz byly Lenicce dva, tak jsme zacaly chodit do Sokola.

Urcite projed internet a neco najdes, fakt se blbe radi, kdyz nevim, z ktere lokality jsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.07 20:36

doplňuji, jsem z Lesné :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
30.4.07 23:25

Uff, tak Plaváčka za Lužánkami mi raději nepřipomínejte. Chodila jsem tam s malou minulý rok. Naštěstí jen pár týdnů. Tak přechlorovanou vodu jsem dlouho nazažila a z hygieny jsem byla zklamaná. Já mám na chlor již od dětství velmi citlivý nos a mám na něj také alergii - tedy při určité koncentraci a tam jsem to nemohla vydržet. Malá tam také chytla svou první rýmu - naštěstí proběhla lehce. Později mi moje kamarádka svěřila své stejné zkušenosti se svojí holčičkou, chodila pak raději jinam.

Dano: bohužel s Lesnou ti neporadím, my jsme ze Žabovřesk - máme tady teď několik rekonstruovaných a jedno zcela nové pískoviště. Ale určitě bude něco prima i na Lesné, třeba na něco narazíš při nějaké pěkné procházce :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.07 10:49

Trochu off topic odpoved, ale nedavno jsme nahodou nasli v Brne pizzeri La Botte na Palackeho 47 (kousicek od Slovanskeho namesti). Maji vzadu zahradku s hezkym detskym koutkem (skluzavka, houpacky, domecek - rajče, 2× odrazedla, 2 jidelni stolicky), takze muzu doporucit k rodinnemu obedu (i pro dvocata).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4488
13.8.07 22:40

Ahoj ,my nebydlíme přímo v Brně ale stejně rádi jezdíme do mariánskýho údolí.Krásná procházka a v Eldorádu se děti vyblbnou a rodiče občerství.
Taky jsme chodily do cviční do Moravské Slávie na Polní a bylo super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama