ZOO Praha

28414
25.3.07 17:39

ZOO Praha

Ahoj, jaká je teď zoo v Praze? Chceme tam jet o Velikonoční pondělí. Nechci nabízet doma vajíčka, a koukat, jak se mi dítě živí sladkostma :roll: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7462
25.3.07 18:39

ZOO je úžasná, my tam chodíme skoro každý měsíc a fakt si to užíváme :). je tedy fakt, že se tam nacházíme spíše v týdnu, víkendy jsou narvané :)

magrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
25.3.07 21:40

Jéé, to by se mi taky líbilo každý měsíc. Manžel v týdnu z práce moc nemůže a v Praze nebydlíme (50 km od ní). Jindy bych jela spíš sobota nebo neděle, ale jde mi o to, nebýt doma na Velikonoce a zoo mě fakt láká, navíc má být hezky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7462
26.3.07 08:40

my máme štěstí, že bydlíme kousek od ní :D

jinak fakt jeďte, je to tam super zařízené pro dětičky, pokud máte psa, můžete ho vzít sebou. My razíme zítra:)))

magrát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
26.3.07 09:01

Tak to mi pojedem. Jak je to tam pro děti zařízené (i dobré jídla?)? Snad tě moc neotravuju :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
426
24.4.12 21:33

tak jsem dnes na sezmau četla, že vstupné razantně podraží, děti za 150kč :-/ Přijde mi to přehnané. Už teď to bylo poměrně drahé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31604
30.6.13 23:10

Chystám se zítra s miminem a batoletem do zoo a nechce se mi brát kočár, půjčíme si na místě golfáče.

Ale potřebovala bych vědět, zda je zapůjčení kočáru možné ještě před zakoupením vstupenky? už jsem si ho kdysi půjčovala, vím že je to na OP, ale to jsem pak šla hned dovnitř zoo, teď předpokládám nějakou frontu a tu bych ráda vystála už s malým poděsem přikurtovaným v kočárku, aby se mi někam nezdejchnul.

A ještě jestli nevíte, jestli mám jako matka s malými dětmi třeba přednost u pokladen? :oops: Občas tam byla taková fronta, že mě jímá hrůza, že bych ji měla stát s mrňochama, budou se nudit, řvát (pokud je někde dlouhá fronta a já jsem se všema dětma, tak mě velice často lidi sami od sebe pouštějí :oops: tudíž jsem na čekačky trošku rozmazlená :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26198
30.6.13 23:13

@Gladys kočár nevím, měli jsme vlastní, ale přednost nejspíš ne. Stála jsem ve frontěs s jedním mrnětem cca 40 minut a v 90% tam byly jen rodiny s malými dětmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
30.6.13 23:14

@Gladys tak kocar myslim pujcujou az kdyz mas vstupenku, ale myslim, ze domluva je mozna. Proc cekas v pondeli frontu, je tam nejaka specialni akce? A prednost u pokladen bych teda necekala, me by to treba ani nenapadlo :nevim: nejvic tam chodej rodice s detma, takze by tam chtel dopredu kazdej druhej :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2396
30.6.13 23:17

Holky a ty kočárky půjčujou třeba i v Olomouci nebo jenom v Praze??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31604
30.6.13 23:18

@Billi @Katchi to mi nedošlo, že je tam skoro každej dětnej :mrgreen:
@Katchi vlastně ve všední den by to mohlo být v pohodě, no nějak si stojím na vedení. Navíc jsou prázdniny, takže nehrozí ani nějaká škola.

Holky dík, mě už to očividně takhle k večeru nemyslí, celkem jste mě uklidnili :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31692
30.6.13 23:18

Já si taky nedovedu představit, že by tam byla v pondělí fronta :nevim: a myslím, že přednost určitě ne, to by tam bezdětní kolikrát o víkendu čekali 3 hodiny, kdyby musely pouštět maminy :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
30.6.13 23:22

@Gladys hele bud v klidu, sice je zitra prvni prazdninovej den, ale dost lidi je v cudu na dovolenych. My jsme byli vcera v Plzni v Dinoparku + zoo a lidi moc nebylo, az jsem byla prekvapena. A to byl vikend ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
22.2.14 00:06

Nebyla jste některá v Zoo minulý víkend? Nebo prostě nějaký víkend za poslední dobu? Navrhla jsem, že bychom vyrazili tuto neděli, ale manžel se děsí davů. Což já si říkám, že je přece jen jiná situace než v létě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.14 00:08

Byla jsem minulý víkend, lidí docela dost, ale nic šílenýho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie