Posezení s dětmi někde na Praze 1?

1192
1.2.07 13:01

Posezení s dětmi někde na Praze 1?

Ahoj holky,

příští týden mi přijedou kámošky vlakem na Masaryčku a chceme si jít někam na cca 2-3 hoďky posedět. Jedna má stejně staré dítě jako já (rok a půl) a druhá malé mimčo. Nevítě některá, kam bysme se mohly „upíchnout“, aby si děcka mohly pohrát v nějakém dětském koutku, a ta druhá mohla vedle sebe zaparkovat kočár, a toho si dát něco na zub? Do mekáče nechceme. Někde v okolí té Masaryčky - Revoluční, Příkopy, Václavák, Poříčí…???
Díky moc předem za případné tipy :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

695
1.2.07 15:13

Tak to by mě taky zajímalo. Ale spíš tuším, že tam nic není. Doufám, že až se dokončí Palladium (to obch.centrum místo vojen.kasáren na nám. Republiky), že tam snad něco vhodného bude. To by mě naštvali, kdyby ne.
Jediné co mě z těch nejbližších napadá je Teta Tramtári v Jungmanově ulici. Jsou tam nějaké prolézačky, ale spíš pro větší děti (hlídat nutno).
Ahoj, Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
1.2.07 15:23

K te Teta Tramtarii - ja to minule marne hledala. Jak to byvalo v prizemi, tak tam jsou ted nejake odevy!!! Nevim, zda tu hraci cast presunuli jinam, ale ja tam nejake nasmerovani marne hledala…

Da se posedet (i kdyz hodne skromne) v knihkupectvi Kanzelberger na Mustku. V prvnim patre tusim je tam kavarnicka a „jako koutek“ Ale hracek malo, jen proste prostor, kde muzes dite vypustit… takze kdyztak vlastni hracky :-). Je tam koberec se silnicema, takze ANie si tam jezdila nasim autickem.

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
1.2.07 15:33

Ahoj,
nedávno jsem narazila v pasáži Brodway (Příkopy) na Bio kavárnu (bohužel nevím název), kde mají malý stoleček a pár hraček. Nic moc, ale na chvilku to vystačí. Je tam čisto.
Zdravím, Lora

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2704
14.2.07 18:38

Colloseum v Koruně na Václaváku - je tam dětský koutek i místo na parkování kočáru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
14.2.07 18:44

ahoj, muzu jen vrele doporucit kavarnu Vesmirna v Senovazne ulicic. Nekouri se tam, da se tam sedet u stolu nebo na zemi, detsky koutek tam je taky a ceny uzasne. Maji tam i bio. :lol:

http://www.vesmirna.cz/cz_kavarna.htm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
18.2.07 00:18

Mrknete na rodina.cz v sekci Diskuse - Kam s detmi do restaurace nekdo zminoval nejakou kavarnu v Hybernske. Ja mohu krom klasickych Mekacu doporucit ve Skolske Cafe Therapy, potom zminovane Coloseum v Korune, pak vedle Kotvy Ambiente Pasta Fresca (ale tam je konzumace formou pausalu). Na Prikopech se da klidne vegetit v Myslbeku - vevnitr je Jarmark a v klidu a pohodle kojit a prebalovat se da hned vedle v Nextu - je tam na to primo zarizeny koutek a pokud nechcete primo do restaurace tak mezi Mothercare a Nextem jsou stolky a zidle (kafe se da koupit a donest si ke stolku, ale dite tam nevypustite)
Teta Tramtarie uz davno nefunguje a i kdyz fungovala tak to byl des/bes, ted se rekonstruuje Cafe Imperial na rohu Zlatnicke/Na porici - tam to bylo skvele - krom krasne kachlikove vyzdoby, taky spoustu mista na kocarek a maly detsky koutek k tomu… a doufam, ze v novem Palladiu se taky najde par mist pro mamy, deti a kocarky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
4.5.07 15:20

vesmírnu taky vřele doporučuji, je velmi babyfriendly, ale je třeba upřesnit adresu, není to senovážná ale ve smečkách a to ještě až na druhém konci ulice od václaváku (takže až skoro na rohu s žitnou)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama