Vystoupení ke dni matek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hessova
Povídálka 14 příspěvků 3 inzeráty 10.05.18 23:03
Vystoupeni ke dni matek

Zdravim maminky chtela bych se zeptat na vas nazor v nedeli bude mit muj syn vystoupeni ke dni matek a ja musim do prace bude blbe kdyt tam nebudu moct prijit a pujde tam tatinek a babicka :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mrav
Neúnavná pisatelka 19764 příspěvků 10.05.18 23:09

Raději mu to řekni předem, aby tě pak u představení třeba nehledal a něco pak nepokazil. :mavam:

Makito
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 10.05.18 23:11

Jestli nemáš možnost tam být, tak to je smůla. Jinak to blbé není. Nemůžeš za to.

smajlik345
Kecalka 495 příspěvků 10.05.18 23:14

Je to den matek tedy pro matky. Nevím co dělaš, ale měla by jsis zkusit to zařídít mě takhle mamka nešla jednou na den matek a pamatam si to do teď že jsme ve škole připravovali vystoupení i pro ni a ona nešla..

Russet
Extra třída :D 12290 příspěvků 10.05.18 23:16
@hessova píše:
Zdravim maminky chtela bych se zeptat na vas nazor v nedeli bude mit muj syn vystoupeni ke dni matek a ja musim do prace bude blbe kdyt tam nebudu moct prijit a pujde tam tatinek a babicka :,( :,(

Nechceš nebo opravdu nemůžeš. Já bych to synovi asi neudělala…A to mám taky směny.

niki V
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 10.05.18 23:19

@smajlik345 piše že musi do prace, mysliš ze každý zaměstnavatel poskytuje volno na každou besidku děti od zaměstnance?
Zakladatelko řekni to synovi, blbe to neni nemuzes za to.

iiiv
Extra třída :D 10982 příspěvků 10.05.18 23:32

Já synovi předem řekla, že tam nebudu, že přijde tatínek s babičkou. Byla to tedy besídka.

Knihomyš
Extra třída :D 10549 příspěvků 10.05.18 23:34

Je to blbé, ale když musíš, nedá se nic dělat. Řekla bych mu to předem a tatínka nebo babičku bych požádala, aby vystoupení nahráli na mobil (pokud to půjde). Nebo z některých vystoupení jsou „profi“ záznamy :think:
Kolik synovi je?

blobfish
Závislačka 4516 příspěvků 11.05.18 00:00

Ne, nepřipadá mi to vůbec blbý. Prostě jsi v práci. Já vzhledem ke své pracovní době tyhle akce nestíhám pravidelně a problém v tom nevidím, děti vždycky věděly, že si na ně udělám čas jindy (měla jsem např. přehled o tom, co umí za básničky, písničky, co zajímavého se naučily) a poslala jsem tam někoho jiného. Jako dítě mě taky celkem nezajímalo, kdo přijde na nějakou besídku.

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 11.05.18 07:02

Vystoupení ve školce v neděli 8o to je teda uhozený, ale budiž. Včera jsem zrovna byla ve školce na besídce pro maminky. Naše učitelka teda, vždycky čeká až dorazí všechny mamky. Mě by to blbé bylo, děti říkají básničky přímo pro maminky, já bych si to asi nějak zařídila, ale tak hlavně aby tam někdo byl. Děti hned koukají jestli tam někoho mají, musí to být pro ně smutné, když nikdo nepřijde. Asi záleží na dítěti, ale ať mi nikdo netvrdí, že jim stačí vysvětlení, že nemůžu, nebo že si na ně udělám čas jindy. Když tam pak stojí a vidí všechny maminky a tu svojí ne :roll: Připravují se na to, většinou dělají pro mamku dárek.

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 11.05.18 07:10
@niki V píše:
@smajlik345 piše že musi do prace, mysliš ze každý zaměstnavatel poskytuje volno na každou besidku děti od zaměstnance?
Zakladatelko řekni to synovi, blbe to neni nemuzes za to.

Tak snad ty besídky nejsou tak často a navíc se to ví dost dopředu. Nevím jak to mají ve školce zakladatelky, ale my máme průběžný plán na celý rok. Nevidím pak problém v tom, si s kolegou prohodit směnu :nevim: Já říkám, besídka pro mamky je prostě určená jim a je jednou v roce, ostatní besídky jsou pro všechny.

Russet
Extra třída :D 12290 příspěvků 11.05.18 07:34
@natyber píše:
Vystoupení ve školce v neděli 8o to je teda uhozený, ale budiž. Včera jsem zrovna byla ve školce na besídce pro maminky. Naše učitelka teda, vždycky čeká až dorazí všechny mamky. Mě by to blbé bylo, děti říkají básničky přímo pro maminky, já bych si to asi nějak zařídila, ale tak hlavně aby tam někdo byl. Děti hned koukají jestli tam někoho mají, musí to být pro ně smutné, když nikdo nepřijde. Asi záleží na dítěti, ale ať mi nikdo netvrdí, že jim stačí vysvětlení, že nemůžu, nebo že si na ně udělám čas jindy. Když tam pak stojí a vidí všechny maminky a tu svojí ne :roll: Připravují se na to, většinou dělají pro mamku dárek.

Víš, on je Den matek 2. květnovou neděli. Takže..  :roll:

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 11.05.18 07:52

@Russet To já vím, děkuji ti za osvětu, ale vystoupení ve školce se dá udělat v týdnu, školkové dítě neřeší jestli je besídka v pátek nebo v neděli, to je mu celkem u zadku.
V mém okolí proběhla vystoupení ke dni matek v tomto týdnu u všech pěti kamarádek a každá máme dítě v jiné školce, takže neděle mi přijde uhozená :nevim:

Dodávám, že každopádně to maminka měla vědět v čas a mohla se podle toho zařídit.

hulala
Kecalka 453 příspěvků 11.05.18 08:32

Blbé to je dost, ale když s tím nic neuděláš, tak prostě smůla. Pořidte video a večer se na to spolu koukněte.

mojara
Kecalka 165 příspěvků 11.05.18 08:48

Zakladatelko, pokud se to v práci nedá už nijak zařídit, tak s tím stejně nic nenaděláš. :nevim: Dobrý nápad je, jak přede mnou někdo psal pořídit video.
Já se zeptám trochu mimo téma, baví vás tyto akce? Já vím, že je za tím hodně práce dětí i učitelek, ale mě to prostě nikdy nebavilo :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >