Vytápění peletkami

645
31.7.13 14:17

vytápění peletkama

Ahoj maminky, dotaz namontovali nám nový automatický kotel na pelety, ale nějak nemáme představu kolik kg nakoupit na zimu…Jak jste na tom vy? Je mi jasné že je to podle velikosti domku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1.8.13 08:22

Optej se přímo v prodejně, měli by ti poradit kolik toho vzít, záleží také na výkonu kotle a velikosti vytápěných prostor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sao
1603
1.8.13 23:32

Můj manžel se chystá peletky vyrábět. Ptala jsem se ho, takže prý: záleží na tom, jaká máte okna, zda máte dům zateplený, zda nemáte nějaké úniky tepla, zda nemáte přes zeď sousedy, kteří vás vlastně taky vytápí, velikost vytápěných prostor, jaký máte kotel atd. Přímo na kotli by měla být napsaná spotřeba, tak z toho by se něco vypočítat dalo… Ale stejně to takhle nezjistíš, to poznáš až po první topné sezoně :) Je to asi u každého jiné. Ale jako vytápění peletkama = dobrá volba! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
645
8.8.13 10:25

Díky holky za tipy, nakonec jsme se bavili v jedné prodejně kde jsme koupili na zkoušku a říkal nám tak 5 tun, co se nám teda zdá docela hodně ale tak dodávají to vakuově balené tak to když tak zůstane na příští rok :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
18.2.19 12:13

@Lorr ahoj, topeite stále peletkami?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu