Výtok bílé barvy

Anonymní
15.4.20 07:56

Výtok bílé barvy

Ahoj, jsem muž a tak se chci zeptat… Přítelkyně po styku má v kalhotkách bílý výtok… A říká, že to je po sexu. A když sex nemáme…tak jsem viděl, že ten bílý výtok v kalhotkách občas tam má… Je to třeba, že je vzrušená? Chci normální odpovědi a né narážky. Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
463
15.4.20 08:00
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem muž a tak se chci zeptat… Přítelkyně po styku má v kalhotkách bílý výtok… A říká, že to je po sexu. A když sex nemáme…tak jsem viděl, že ten bílý výtok v kalhotkách občas tam má… Je to třeba, že je vzrušená? Chci normální odpovědi a né narážky. Díky.
normální to je. Ani se nemusí vzrušovat :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3012
15.4.20 08:04

Kontrolujes přítelkyni kalhotky? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 08:13
@Silverine247 píše:
Kontrolujes přítelkyni kalhotky? 8o 8o 8o

Nikdo ji nekontroluje, ale když dáváš špinavé prádlo do koše tak asi to tam vidíš…

• Citovat
  • Nahlásit
3012
15.4.20 08:22
@Anonymní píše:
Nikdo ji nekontroluje, ale když dáváš špinavé prádlo do koše tak asi to tam vidíš…

Určitě, úplná náhoda, nešlo to přehlédnout :lol: Jinak ano, posevni sekrety bílé barvy jsou normální v závislosti na ovulaci atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
15.4.20 08:39

Když říká, že je to po sexu, tak tomu věř, aspoň ti je upřímná :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 09:19

Po sexu toho může být více, proto asi říká, že je to z toho. Nevěry bych se jen kvůli tomu nebála. V menší formě může „výtok“ probíhat i standardně - ženy mají různou míru zvlhčení, a kupř. já sama musím nosit každý den slipovku, jinak mám vlhké kalhotky. Opravdu to není pohlavním vzrušením. Po sexu je toho pak více, protože odchází i to partnerovo :-).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 10:18
@Anonymní píše:
Po sexu toho může být více, proto asi říká, že je to z toho. Nevěry bych se jen kvůli tomu nebála. V menší formě může „výtok“ probíhat i standardně - ženy mají různou míru zvlhčení, a kupř. já sama musím nosit každý den slipovku, jinak mám vlhké kalhotky. Opravdu to není pohlavním vzrušením. Po sexu je toho pak více, protože odchází i to partnerovo :-).

Díky za vysvětlení.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat